ویزای تحصیلی تایوان

ویزای تحصیلی
 ویزای تحصیلی تایوانهر ساله میلیون ها نفر در سراسر دنیا برای ادامه تحصیل عازم کشورهای دیگر میشوند. این امر در کشور ما، ایران، نیز متداول است و تعداد زیادی از جوانان ایرانی عازم کشورهای دیگر می‌شوند و یا در فکر این هستند که برای تحصیل در خارج از کشور اقدام کنند. شاید به جرات یکی از مهمترین مزایای تحصیل در خارج از کشور این باشد که فرد بدون استرس کنکور میتواند وارد دانشگاه شود. از آن مهم تر شاید این باشد که او می تواند در رشته مورد علاقه خود مشغول به تحصیل شود. با این حال تحصیل در خارج از کشور و به دنبال آن کسب اقامت تحصیلی دارای مزایای و مشکلات مختلفی است. لذا، هر فرد میبایست قبل از انتخاب این مسیر بدقت موارد لازم را بررسی نماید. چراکه گاهی این انتخاب میتواند زندگی فرد را به طور کلی دگرگون کند و فرد را در موقعیتی بسیار فراتر از آنچه بوده است قرار دهد. از سوی دیگر، یک انتخاب غیر منطقی و بدون شناخت، می تواند زندگی فرد را دچار مشکلات زیادی نماید.
 با توجه به اهمیت این موضوع و تاثیر راهنمایی درست در انتخاب درست، دانشجو برای طی فرایند انتخاب رشته و دانشگاه و اخذ ویزا معمولا به شرکت های مهاجرتی یا آژانس های مسافرتی مراجعه میکند. این در حالی است که با وجود تنوع شرایط افراد جویای ویزا وتغییرات قوانین کشورها به طور مداوم، آژانس های هواپیمایی با تسلط بیشتر بر موضوع و مواجه شدن روزانه با مسافران متعدد، توانایی کمک و راهنمایی گسترده تری نسبت به شرکت های مهاجرتی و یا دفتر های وکالت دارند.
 از این رو آژانس مسافرتی آندیاسیر آریا، با داشتن سال ها سابقه فعالیت و اخذ ویزا در مسیرهای گوناگون، بر این است با معرفی 3 کشور انگلستان، هلند و کانادا به عنوان مقاصد پرطرفدار دانشجویان برای ادامه ی تحصیل، در مسیر رشد و پیشرفت جوانان کشور قدم بردارد.
.
راهنمای انتخاب مقصد تحصیلی
 در سال های اخیر با توجه به فراگیر شدن تمایل به ادامه ی تحصیل و در نتیجه رشد تقاضا، سطح علمی در بسیاری از کشورها رو به افزایش است. در حالی که با شروع هر سال تحصیلی دانشگاه های ایران شاهد ورود دانشجویانی از کشورهای مختلف به منظور ادامه تحصیل و آشنایی با فرهنگ غنی ایران هستند، متقابلا تعدادی از جوانان هم در تکاپوی تجربه ی تحصیل در کشورهایی نظیر ترکیه، روسیه، کانادا، استرالیا، انگلستان و کشورهای اروپایی می باشند. اما همچنان سطح علمی و کیفیت شرایط تحصیل در بعضی کشورها به نسبت بالاتر می باشد
.
تایوان

 ویزای تحصیلی تایوانکشور تایوان؛ کشوری کوچک در همسایگی ژاپن که متاثر از فرهنگ ژاپنی و غربی توانسته پله های رشد تکنولوژیک را بسرعت بپیماید. رشد چشمگیر صنعت و دانشگاههای تایوان و پیروی از مدل غربی در دانشگاههای تایوان  آن باعث شده است که مقصد تحصیل بسیاری از دانشجویان کشورهای درحال توسعه و یا حتی کشورهای توسعه بافته باشد.
دانشگاههای تایوان رتبه های بالای بین المللی دارند و این شرکت افتخار دارد با بهره گیری از کارشناسان مجرب، در رشته های فنی و مهندسی، علوم و تکنولوژی، علوم انسانی و پزشکی برای دانشجویان کشور عزیزمان شرایط اخذ پذیرش تحصیلی را فراهم آورده است.
این شرکت خدمات اخذ ویزای تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد، دکترا، پسا دکترا و فرصت مطالعاتی با و بدون بورس تحصیلی تایوان برای دانشجویان و دانش پژوهان عزیزمان را با شرایط زیر انجام میدهد.

 شرایط و مدارک لازم جهت تحصیل در تایوان

ویزای تحصیلی تایوان لازم به ذکر است که جهت تحصیل در تایوان پس از تحویل مدارک تحصیلی و رزومه خود به این شرکت، روش مناسب توسط کارشناسان این شرکت برای تحصیل در کشور تایوان مورد بررسی قرار می گیرد تا دانشجویان عزیز بیشترین امکان بهره گیری از فضای علمی و رقابتی موفق تایوان را داشته باشند. دانشگاههای تایوان که این موسسه اقدام به اخذ پذیرش می نماید همگی دارای مجوز معتبر از وزارت علوم دولت تایوان بوده و با عنوان "دانشگاه University" هستند و نه  با عنوانهای موسسات فنی و حرفه ایی، کالج و یا موسسات متفرقه دیگر.
همچنین این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب قادر است برای اولین بار در کشور برای دانشجویان پسا دکترا و فرصت مطالعاتی طبق پیشینه تحقیقاتی دانشجویان اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی تایوان نماید.

از آنجایی که تحصیل در تایوان در مقطع کارشناسی، به زبان چینی است لذا علاقمندان میتوانند ابتدا به فراگیری زبان چینی بپردازند و سپس تحصیلات خود را ادامه دهند. لذا برای اخذ پذیرش تحصیلی تایوان در مقطع کارشناسی علاقمندی به فراگیری زبان چینی از شروط اصلی است و در صورت تمایل پس از مشاوره با کارشناس تحصیلی این شرکت، اقدام به اخذ پذیرش صورت خواهد شد و هزینه های مربوط اعلام میشود.

مدارک لازم تحصیل در تایوان :

1- اصل و کپی مدرک و ترجمه آخرین مقطع تحصیلی به همراه مهر وزارت خارجه، علوم و دادگستری.
2- ریز نمرات ترجمه شده با مهر وزارت خارجه، علوم و دادگستری.
3- پاسپورت با اعتبار حداقل یکسال؛
4- فایل اسکن کلیه مدارک فوق بر روی سی دی و یا ایمیل به ایمیل شرکت.
5- مدرک زبان

دانشگاه های تایوان

پذیرش در دانشگاههای جامع و تکنولوژیک:
 National Taiwan University
National Chiao Tung University
National Tsing Hua University
National Taiwan Normal University
National Central University
National Sun Yat-Sen University
و دیگر دانشگاههای تایوان مانند:
Tamkang University
National Central University
Shih Hsin University
National Sun Yat-Sen University
National Kaohsiung Normal University
Fu Jen Catholic University
Ming Chuan University
National Taiwan University of Science and Technology
National Taiwan Ocean University
National Chung Cheng University
Chinese Culture University
Tunghai University
China Medical University
National Formosa University

بازدید 3753 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 21 خرداد 1399 15:42
View My Stats