نمایشگاه چاپ و بسته بندی

شرکت در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

آندیا سیر امکان حضور شما در کشورهای صاحب نام در صنعت چاپ و بسته بندی را فراهم آورده و با برگزاری تورهای نمایشگاهی به شما کمک می کند در نمایشگاه چاپ و بسته بندی با جدید ترین دستاوردهای این صنعت آشنا شوید. آندیا سیر کلیه امکانات لازم جهت حضور در تور نمایشگاه چاپ و بسته بندی هنگ کنگ اعم از اقامت، رفت و آمد و بازدید ازنمایشگاه را به صورت یکجا برای شما فراهم می کند. آندیا سیر آمادگی دارد کلیه سوال های شما در خصوص نحوه شرکت در نمایشگاه و زمان برگزای تورنمایشگاهی را پاسخ دهد.

 نمایشگاه چاپ و بسته بندی

چاپ و بسته بندی

صنعت چاپ و بسته بندی در طیف گسترده ای از محصولات کاربرد دارد همچنین صنعت چاپ و بسته بندی نقش عمده ای در فروش و بازاریابی بسیاری از محصولات ایفامی کند. نمایشگاه چاپ و بسته بندی به صورت تخصصی به بررسی وضعیت این صنعت در جهان می پردازد. بسیاری از کارآفرینان و صاحبان صنایع که به اهمیت صنعت چاپ و بسته بندی پی برده اند در این نمایشگاه حضور می یابند.

تاریخچه چاپ و بسته بندی

انسان های اولیه نیازی به بسته بندی مواد غذایی خود احساس نمی کردند آن ها به صورت دائم در حال کوچ و حرکت بودند و غذای خود را از طبیعت بدست آورده و بلافاصله مصرف می کردند بنابراین نیازی به بسته بندی مواد غذایی احساس نمی شد.ابزارهای انسان هم به حدی نبود که نیاز به بسته بندی احساس شود.

وقتی یکجانشینی شکل گرفت و انسان ها صاحب خانه شدند بحث جمع آوری و نگهداری مواد غذایی مطرح شد و به تبع آن نیاز به بسته بندی احساس شد.

به این ترتیب انواع مواد طبیعی از شاخ و برگ گیاهان تا پوست حیوانات برای جابجایی مواد غذایی مورد استفاده قرارگرفت.

انقلاب صنعتی و افزایش تولید نقش اساسی در شکل گیری صنعت چاپ و بسته بندی ایفا کرده است.

دراین زمان بحث تولید انبوه و چاپ و بسته بندی جهت انقال آسان تر و فروش بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

نمایشگاه چاپ و بسته بندی

بسته بندی حرفه ای از کجا آمد؟

چاپ و بسته بندی حرفه ای به قرن 8 پیش از میلاد که کالا ها در بسته بندی های پارچه ای یا ظرف های سفالی جابه جا می شد باز می گردد.

بعد از آن مصریان باستان از شیشه های مختلف برای جابه جایی محصولات به ویژه محصولات غذایی استفاده می کردند.

سبدهای بافته شده از برگ درختان خرما اولین نمونه های صنعت چاپ و بسته بندی به شمارمی آید.

زمانی که کاغذ سازی به خاورمیانه و اروپا رسید صنعت چاپ و بسته بندی به تدریج شکل گرفت و شکل کاملا حرفه ای به خود یافت.

اولین نشانه های چاپ متعلق به چینی هاست. سپس آهن و قلع اندود در بسته بندی مورد استفاده قرار گرفت.

دانش های دخیل در بسته بندی

صنعت چاپ و بسته بندی ترکیبی از دانش های مختلف است که در کنار یکدیگر بکار برده می شوند.

صنعت چاپ،هنر، روانشناسی، ارگونومی و... در صنعت چاپ و بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند.

درحال حاضررقابت در بازارهای مختلف به شدت بالاست و بسته بندی نخستین چیزی از محصول است که به چشم مشتری می آید و معرف شخصیت و کیفیت کالاست از این رو شرکت ها هزینه های هنگفتی برای چاپ و بسته بندی با کیفیت به کار می برند.

البته اگر چاپ و بسته بندی بر مبنای اصول و توسط متخصصان صورت گیرد به فروش هرچه بیشتر کالا و خدمات می انجامد.

نمایشگاه چاپ و بسته بندی

نمایشگاه چاپ و بسته بندی

در نمایشگاه چاپ و بسته بندی شرکت های مختلف فعال در این عرصه حضور یافته و آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

علاوه بر فعالان صنعت چاپ و بسته بندی، طراحان و گرافیست های ماهر به همراه سایر کسانی که در این صنعت نقش ایفا می کنند از نمایشگاه چاپ و بسته بندی دیدن می کنند.

تنوع و گستردگی بالای صنعت چاپ و بسته بندی سبب می شود هرساله فضای گسترده ای به این صنعت اختصاص داده شود تا جایی که نمایشگاه صنایع چاپ و بسته بندی یکی از بزرگترین نمایشگاه ها به شمار می آید.

صاحبان شرکت ها و صنایع مختلف می کوشند با حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی از آخرین دستاوردهای این صنعت مطلع شده و جهت افزایش کیفیت و خدمات خود از این تکنولوژی ها به بهترین شکل استفاده کنند.

یک بسته بندی زیبا،باکیفیت و طراحی شده می تواند به افزایش عمر مفید و کیفیت محصول منجر شود. به این ترتیب فروش شما به میزان قابل توجهی افزایش یافته و سود شما افزایش می یابد.

در مقابل اگر کالای بسیار با کیفیتی تولید کنید اما از چاپ و بسته بندی نامناسب استفاده کنید ممکن است فروش خود را کاهش داده و زیان کنید.

 

 

بازدید 2893 دفعه
View My Stats