نمایشگاه عینک

حضور در نمایشگاه عینک
آندیا سیر امکان حضور شما در نمایشگاه عینک را فراهم می آورد. اندیا سیربرگزار کننده تورهای نمایشگاهی به صورت تخصصی تمام نیازهای شما جهت حضور در نمایشگاه اعم از اقامت و رفت و آمد رابه صورت یکجا برطرف کرده و در طول مدت نمایشگاه در کنار شما خواهد بود.
چنانچه سوالی در خصوص زمان نمایشگاه و نحوه ثبت نام تور نمایشگاه عینک هنگ کنگ دارید می توانید به صورت مستقیم با آندیا سیر تماس حاصل کنید و جدید ترین اطلاعات را دریافت کنید.

نمایشگاه عینک

عینک
عینک یکی از بزرگترین دستاوردهای بشر در حوزه بینایی به شمار می آیدکه طی سالیان اخیر میلیون ها انسان را از کم بینایی وضعف بینایی نجات داده و نقش مهمی در کیفیت زندگی ایشان ایفا کرده است.
با وجود ابداع لنز های داخل چشمی و عمل های مختلف رفع عیوب چشم عینک هنوزهم جایگاه خود را در بین مردم و متخصصان حفظ کرده و بهترین راهکار از میان بردن دوربینی، نزدیک بینی و استیگماتیسم به شمار می آید.

ریشه عینک کجاست
عینک ابزاری جهت رفع مشکلات بینایی است که از سوی پزشک تجویز می شود. جالب است بدانید عینک به ابزاری در صنعت مد بدل شده و بسیاری از سلبریتی های مشهور بدون داشتن مشکل بینایی و فقط برای زیبایی عینک می زنند!
به نظر می آید مصری ها یونانیان باستان هیچ ابزاری جهت بهبود بینایی در اختیار نداشتند و افراد در صورت بیماری و یا پیر چشمی مجبور به کم بینایی بودند. علم در آن زمان کمک چندانی به این افراد نمی توانست انجام دهد.
هیچ کس نمی داند نخستین با چه کسی عینک را ابداع کرده است اما نخستین عینک های یافت شده یا حد اقل چیزی که به عینک شباهت دارد در میان رومیان باستان رواج داشته است.

نمایشگاه عینک


نخستین عینک ها چه شکلی بوده اند؟
نخستین عینک ها از شیشه های بزرگ نما ساخته می شدند و برای راحتی مطالعه مورد استفاده قرار می گرفتند.اما این عینک ها قابلیت قرار گرفتن روی چشم نداشتند.
نخستین عینک به شکل امروزی در ایتالیا مورد استفاده قرار می گرفته است.
جالب است بدانید نخستین فریم های عینک از جنس چوب و چرم ساخته می شده اند.
عینک های لوکس ولاکچری هم از شاخ حیوانات ساخته می شدند!هیچکدام از نسخه های اولیه عینک دسته نداشتند و روی بینی قرار می گرفتند یا به وسیله بند به پشت سر بسته می شدند.
این رسم تا قرن ها رواج داشته است.عینک های اولیه را راهبان مسیحی، دانشمندان و افراد خاص استفاده می کردند.
پیشرفت های ساخت عینک
یکی از اتفاقات بسیارحیاتی در صنعت عینک در قرن شانزدهم رخ داد، در این زمان از عدسی های مقعر جهت اصلاح نزدیک بینی استفاده شد.
بنابراین شیشه های قدیمی جای خود را به عدسی ها دادند.
نمونه های اولیه این عینک ها بسیار سنگین و زمخت بودند و به شدت روی سر سنگینی می کردند.
درآن زمان از شیشه های فشرده و سبک شده امروزی خبری نبودبااین وجود دیدن نعمتی بود که به سختی اش می ارزید.
جالب است بدانید عینک های اولیه از جنس کوارتز ساخته می شد چون هنوز شیشه اختراع نشده بود.

نمایشگاه عینک


دسته دار شدن عینک ها
350 سال طول کشید تا مشکل قرار گرفتن عینک بر روی صورت حل شود و کسی نتوانست در طی این مدت راهکار قابل اجرایی در این خصوص ارائه کند.
تا آن زمان عینک ها به میزان قابل توجهی به بینی اتکا داشتند و به همین دلیل به خوبی سرجای خودشان قرار نمی گرفتند.
جالب است بدانید ایده دسته عینک ابتدا توسط نوارهای حریری اجرایی شد که اسپانیایی ها قراردادند ونوارهای حریر به گوش متصل می شد. بعد از آن چینی ها از این ایده استفاده کرده و بند هایی از جنس سرامیک و فلز برای عینک ساختند که مشکل نگهداری عینک را برای همیشه حل کرد.
اشراف اروپایی تاسال ها عینک را به صورت پنهان مورد استفاده قرار می دادند بعد ها عینک در بین اقشار مختلف جامعه رواج یافت وبرخی مثلا در اسپانیا آن را نشانه وقار یافتند و به همین دلیل آن را در دید سایرین قراردادند به این ترتیب عینک زدن رواج یافت.
نمایشگاه عینک
درنمایشگاه عینک شما می توانید ترکیب جالبی از علم پزشکی و یافته های پزشکی در کنار صنعت مد و زیبایی را مشاهده کنید. امروزه نمی توان تنها به ویژگی های علمی و درمانی عینک به تنهایی تکیه کرد بلکه زیبایی، دوام و ظرافت از اهمیت بالایی برخوردار است.
در نمایشگاه عینک آخرین دستاوردهای این صنعت در سراسر جهان قابل مشاهده است و تقریبا تمام برندهای مطرح و صاحب نام در این عرصه تلاش می کنند جدیدترین مدل های مردانه و زنانه خود را در معرض دید عموم قرار دهند.
نمایشگاه عینک طرفداران خاص خودش را دارد و وارد کنندگان و تولید کنندگان سعی می کنند خودشان را به این رویداد مهم در صنعت خود برسانند.
حضور در نمایشگاه عینک
اندیا سیر امکان حضور شما در نمایشگاه عینک را فراهم می آورد. اندیا سیربرگزار کننده تورهای نمایشگاهی به صورت تخصصی تمام نیازهای شما جهت حضور در نمایشگاه اعم از اقامت و رفت و آمد رابه صورت یکجا برطرف کرده و در طول مدت نمایشگاه در کنار شما خواهد بود.
چنانچه سوالی در خصوص زمان نمایشگاه و نحوه ثبت نام تورنمایشگاه عینک دارید می توانید به صورت مستقیم با اندیا سیر تماس حاصل کنید و جدید ترین اطلاعات را دریافت کنید.

 

بازدید 3060 دفعه
View My Stats