وقت سفارت چیست ؟

شاید بارها واژهای وقت سفارت را شنیده باشید ولی با مفهوم اینکه وقت سفارت به چه کاری می آید و چه کسانی نیاز به وقت سفارت دارند آشنا نباشید ،به صورت مختصر هموطنان عزیزی که قصد سفرهای مختلف به کشورهای اروپایی عضو شینگن دارند باید اقدام به اخذ وقت سفارت کشورهای مختلف مقصد نمایند.
وقتی قصد سفر به کشورهای شینگن دارید، اول از همه برای اخذ ویزا باید وقت ویزا بگیرید و بعدش وقت سفارت بگیرید تا مدارک مورد نیاز رو تحویل بدید.
در جلسه سفارت با شما مصاحبه میشه و انگشت نگاری انجام میگیره.

 لیست کشورهای عضو شینگن را در این مقاله مطالعه کنید

چگونه وقت سفارت بگیریم؟

پروسه تعیین وقت سفارت در کشورهای مختلف مثل مدارک مورد نیاز برای ویزا ، متفاوت هست. در سفارت برخی کشورها باید حتما حضور پیدا کنید و وقت بگیرید ولی برخی دیگر میتوان از طریق اینترنت و تلفن هم وقت گرفت. سفارت بعد از گرفتن اطلاعات و هزینه، به شما وقت میدهد.
با توجه به اینکه باید تمام نکات لازم رعایت شود و همچنین پرکردن فرم ها از حساسیت بلایی برخوردار می باشد تا درخواست شما رد نشود توصیه میکنم حتما قبل از اقدام با کارشناسان ما در آژانس آندیاسیر مشاوره نمائید و از تجربه کارشناسان ما استفاده کنید تا درخواست شما رد نشود و پروسه کاری شما سریع تر انجام شود.

برای توضیحات بیشتر و پیگیری پرونده با دفتر مرکزی آژانس آندیا سیر با شماره تلفتن : 22053073 تماس بگیرید.

یا به آدرس : تهران ، بلوار آقریقا ، ناهید شرقی ، پلاک 26 ، واحد 6 مراجعه نمائید.

شرکت آندیا سیر بر اساس نیاز متقاضی و متناسب با تاریخ سفر آنها اقدام به اخذ وقت سفارت اسپانیا می نماید، و در شرایط خاص میتواند وقت سفارت اسپانیا را بصورت فوری و در اسرع وقت برای متقاضیان اخذ نماید.
خدمات مربوط به ویزای کوتاه مدت اسپانیا در ایران، توسط کارگزاری BLS انجام می‌شود این شرکت خدمات بین المللی توسط سفارت اسپانیا در ایران، برای تسهیل روند بررسی درخواست های ویزا اقامت کوتاه مدت در اسپانیا تعیین شده و به عنوان نماینده منصوب شده است و شرکت آندیاسیر برای اخذ خدمات مورد نیاز متقاضیان با این شرکت ارتباط مستمر دارد و بعد از تعیین وقت جهت تحویل مدارک و انگشت‌نگاری متقاضیان در دفتر BLS باید حضور پیدا کنند.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 شهریور 1398 15:39

شرکت آندیا سیر بر اساس نیاز متقاضی و متناسب با تاریخ سفر آنها اقدام به اخذ سفارت ایتالیا می نماید، و در شرایط خاص میتواند وقت سفارت ایتالیا را بصورت فوری و در اسرع وقت برای متقاضیان اخذ می نماید.

گرفتن وقت ویزا ایتالیا در سریع ترین زمان :

معمولا گرفتن وقت سفارت ایتالیا زمان بر بوده و بسیاری از متقاضیان زمان انجام این کار را نداشته و یا از اینکه درگیر مراحل مختلف پروسه اخذ وقت شوند اجتناب می ورزند لذا در این شرایط آژانس آندیا سیر میتواند در اسرع وقت و بر اساس تجربه بالای کارشناسان این شرکت وقت مناسب را برای متقاضی اخد نمایند که پس از آن بتوانید مراحل و فرایند اخذ ویزا از سفارت ایتالیا را دریافت نمایید.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 03 شهریور 1398 14:45
View My Stats

مسافرین محترم و گرامی 

همانگونه  که مستحضرید وقایع پیش آمده اختلالات بسیاری در برگزاری تورها ،اخذ ویزا  و پرواز ها به وجود آورده و بسیاری از از آنها کنسل شده اند.

تقاضا داریم خونسردی خود را حفظ کرده و امیدوار باشید که اوضاع به روال عادی باز گردد مسلما تمامی تغییرات در اسرع وقت به شما اطلاع رسانی می گردد.

اطلاعیه های مهم :

1- سفارت هنگ کنگ تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد و تحویل درخواست های جدید و دریافت ویزا های صادر شده امکان پذیر نمی باشد.

2 - پیکاپ ویزای کشورهای مختلف با تاخیر انجام می شود.

3 - مهلت انجام انگشت نگاری ویزای کانادا برای متقاضیان ایرانی از 30 روز به 90 روز افزایش یافت.

   * آندیاسیر: 22053073 - 021*