وی اف اس گلوبال (VFS Global) چیست ؟

در گذشته متقاضیان دریافت ویزا و روادید از یک سفارت، به دلیل حجم بالای درخواست‌ها باید وقت بسیاری را در انتظار ارسال مدارک و پردازش آن‌ها صرف می‌کردند. به دلیل حجم کاری بالای سفارت‌ها، کیفیت رسیدگی و پاسخ‌گویی به نیازهای کاربر کاهش یافته و نقص پرونده می‌توانست، شما را برای مدتی عقب بیاندازد.
اما از سال 2001 شرکت خصوصی وی اف اس گلوبال فعالیت خود در هند شروع کرد. که کارهای مربوط به بررسی و جمع آوری مدارک و همچنین خدمات مربوط به بیومتریک (ثبت اثر انگشت و تصویر چهره) را در جهت تسهیل خدمات کنسولی انجام می دهد.
در واقع اگر شما قصد دریافت ویزا از این کشورها را داشته باشید، جهت انجام امور مربوط به تشکیل پرونده و احراز هویت، به جای مراجعه به سفارت، می بایست به مراکز این شرکت که با نام VAC یا همان Visa Application Center شناخته می شوند مراجعه نمایید.
وی اف اس گلوبال (VFS Global) چیست؟
وی اف اس گلوبال که با نام تجاری Visa Application Center) VAC) ، شرکتی خصوصی است این شرکت اکنون با ۲۵۰۰ مرکز خدمات دهنده در ۱۲۹ کشور جهان، خدمات واسط به ۵۹ سفارت را در این بخش‌ها، با دریافت مجوز برعهده گرفته است. این شرکت تا کنون به بیش از ۱۶۰ میلیون مراجعه‌کننده خدمات داده که به دلیل تجربه بالا و کسب گواهینامه‌های مختلف از جمله ISO ۹۰۰۱، ISO ۲۷۰۰۱ و ISO ۱۴۰۰۱، فضای ایمن و پاسخ‌گو را برای متقاضیان فراهم کرده است
این پذیرنده واسط، حجم کاری بالایی را از دوش سفارت‌خانه‌ها برداشته تا آن‌ها با وقت بیشتری به ارزیابی درخواست هر متقاضی بپردازند. در طرف دیگر، متقاضی نیز در فضای اداری با امنیت، همراهی و راهنمایی بهتر، توانایی ثبت درخواست خود و ارسال بدون نقص مدارک را به سفارت دارد.

وی اف اس گلوبال (VFS Global) چه خدماتی ارائه میدهد :

وی اف اس گلوبال تنها یک شرکت واسط میان متقاضی و سفارت به منظور برون‌سپاری می باشد و وی اف اس گلوبال فقط مجاز به ارائه خدمات پشتیبانی اداری از جمله جمع آوری درخواست های ویزا و پس دادن پاسپورت ها در نامه های مهر و موم شده به متقاضیان بوده و تصمیم گیری در مورد صدور یا رد کردن ویزا و زمان پردازش یک درخواست ویزا توسط سفارتخانه ها انجام می شود.
در واقع وی اف اس گلوبال نقش و یا تأثیری در نتیجه درخواست ویزا ندارد و هیچ گونه مشاوره ارزیابی مربوط به ویزا به متقاضیان ارائه نمی دهد.

وی اف اس گلوبال (VFS Global) در ایران :

فعالیت وی اف اس گلوبال در ایران از سال ۱۳۹۴ با همکاری با سفارت انگلیس شروع شد. اکنون خدمات درخواست ویزا و روادید از سوی سفارت کشورهای اروپایی دیگر مانند فرانسه، هلند، نروژ، سوئد و اتریش با همکاری دفترهای صاحب مجوز این شرکت در ایران و به طور معمول در دفتر تهران vfs صورت می‌گیرد.

ارائه خدمات VFS توسط آندیاسیر :

شعبه جدید آژانس مسافرتی آندیاسیر با دارا بودن موقعیت مکانی در VFS Center و سابقه تخصصی چندین ساله خدمات مشاوره کامل در زمینه اخذ ویزا ، تکمیل مدارک اخذ ویزا (رزرو بلیط, ووچر هتل, انواع بیمه مسافرتی مورد قبول سفارت) و گرفتن وقت سفارت را در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد.

 << نکته مهم >>

شرکت وی اف اس گلوبال (VFS Global) هیچ خدمات مشاوره در زمینه اخذ ویزا انجام نمیدهد.

شما می توانید جهت مشاوره یا به شعبه جدید ما در VFS Center (میدان هروی) مراجعه حضوری داشته باشید و یا با شماره تماس های زیر اطلاعات بیشتر کسب نمائید.


آدرس شعبه VFS Center : میدان هروی - هروی سنتر - طبقات همکف و اول - تلفن تماس : 26754534

آدرس دفتر مرکزی : جردن - ناهید شرقی - پلاک 26 - واحد 26 - طبقه دوم - تلفن تماس : 22053073

امید داریم در زمینه خدمت رسانی به مسافران محترم هر روز به سطوح بالاتری از رضایتمندی دست پیدا کنیم

View My Stats