چهارشنبه, 23 مهر 1393 08:47

ویزای کره جنوبی

ویزای کره جنوبی

آژانس آندیا سیر مدتی است که تورهای توریستی کره جنوبی را با همکار کره جنوبی برنامه ریزی و اجرا نموده است و در این راستا اخذ ویزای کره جنوبی که از دشوارترین ویزاها برای ایرانیان بوده و لازمه سفر به کره جنوبی میباشد را در دستور کار دارد. در طی سالهای گذشته این شرکت تعداد قابل توجهی ویزا برای متقاضیان واجد شرایط اخذ نموده است و ادعا نداریم که ما برای آنها ویزا گرفته ایم و مدارک خوب اکثر آنها باعث صدور ویزا گردیده است ولی برای اخذ ویزای کره جنوبی لازم است که فرمها با دقت بسیار زیاد و توسط متخصصین تکمیل شوند و گزارش توجهیی سفر و گذاشتن دعوتنامه معتبر شانس صدور ویزاهای ما را تا حد بسیار زیادی بالا برده است.
شما می توانید برای اطلاع از تور کره جنوبی و همچنین کسب اطلاعات در زمینه ویزای کره جنوبی با شماره تلفن :22053057-021 (10 خط ویژه) تماس حاصل نمایید.

 

انواع ویزا

کره جنوبی کشوری در شرق آسیا و پایتخت آن سئول است. این شهر بزرگ‌ترین شهر کره جنوبی محسوب می‌شود. محدوده پایتخت کره، دومین محدوده متروپولیتن در دنیا است.
برای سفر تفریحی یا سفر با تور کره جنوبی، لازم است ویزای توریستی این کشور را دریافت کنید. ویزای توریستی کره جنوبی، طبق توضیحات سایت سفارت در این صفحه، باید از طریق یکی از آژانس‌هایی که به آن‌ها اشاره شده است دریافت شود. اگر می‌خواهید شخصا برای دریافت ویزای توریستی کره جنوبی اقدام کنید، لازم است دعوتنامه داشته باشید.
نحوه اقدام برای درخواست ویزای کره جنوبی
برای اخذ ویزای کره جنوبی، باید درخواست خود را به یکی از کارگزاران ویزای این کشور که اطلاعات آن‌ها در سفارت کره جنوبی منتشر شده است، ارائه کنید. لزومی به مراجعه حضوری به سفارت کره جنوبی نیست و شما باید تمامی مدارک و هزینه درخواست ویزا را به کارگزار خود تحویل دهید.
نگاه کلی به اخذ ویزای کره جنوبی:
ویزای کره جنوبی فقط در قالب تورهای گروهی اقدام می‌شود. شما به هیچ عنوان نمی‌توانید انفرادی موفق به اخذ ویزای کره جنوبی شوید.
تمکن مالی و اقدام به صورت گروهی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای کره جنوبی می‌باشد.
نیازی به مراجعه حضوری برای اخذ ویزای کره جنوبی نیست و درخواست ویزای خود را باید به آژانس‌ها و کارگزاران ویزای کره ارائه کنید.
 ویزای کره جنوبی در ۲ نوع عادی و فوری (فقط برای ویزای مولتیپل) صادر می‌شود که هزینه ویزای عادی آن ۲۴۰ دلار و هزینه ویزای فوری آن ۳۰۰ دلار می‌باشد.
رزرو قطعی هتل محل اقامت خود را حتما باید به افسران مرزی ارائه کنید.
حدودا ۷ تا ۱۰ روز کاری به درخواست ویزای توریستی کره جنوبی شما پاسخ داده می‌شود و این ویزا تا ۳۰ روز معتبر است
گردشگرانی که قصد سفر به کشور زیبای کره جنوبی را دارند باید در مرحله ی اول فرم تقاضای ویزا را پر کنند. متقاضی در این مرحله باید مدارک خود را آماده کند، سپس با در دست داشتن مدارک لازم برای اخذ ویزای کره جنوبی به سفارت این کشور در ایران مراجعه نمایید. لازم است بدانید که در صورتی می توانید شخصا برای دریافت ویزای کره جنوبی اقدام نمایید که از این کشور دعوتنامه داشته باشید. در غیر این صورت مرحله مراجعه به سفارت را می توانید به وکیل، کارگزار و یا نماینده ای آژانس هواپیمایی بسپارید. لازم به ذکر است که حضور متقاضی ویزای کره جنوبی برای انگشت نگاری در سفارت الزامی می باشد. یکی از موارد مهم در صدور ویزای کره جنوبی ، میزان موجودی حساب بانکی شما می باشد در صورتی که مبلغ موجودی زیاد باشد احتمال صدور ویزای کروه جنوبی از طرف سفارت بیشتر است.

View My Stats