دوشنبه, 26 مرداد 1394 14:57

توضیحات در خصوص ویزای هنگ کنگ

 • در صورتیکه عدم صدور ویزای هنگ کنگ بدلایلی خارج از قصور آژانس از جمله تعطیلی سفارت و یا اختلافات سیاسی و یا تشابه اسمی و سایر موارد باشد این آژانس مسئولیتی در قبال عدم صدور ویزای هنگ کنگ نخواهد داشت .
 • با توجه به اینکه صدور بعضی از ویزاها نیاز به رزرو هتل و اصل بلیط صادره دارد لذا در صورت عدم صدور ویزای هنگ کنگ از سوی سفارت ،آژانس هیچگونه مسئولیتی در قبال ضررو زیان ناشی از کنسلی بلیط و هتل بر عهده ندارد.
 • اگر مسافران بصورت گروهی درخواست ویزای هنگ کنگ بدهند و ویزای برخی از آنها به هر دلیلی مرفوض گردد و ویزای هنگ کنگ برای تعدادی صادر گردد ،مسافرین دارای ویزا در صورت انصراف از سفر باید هزینه صدور ویزا را پرداخت نمایند .
 • مسافر درخواست دهنده متعهد می گردد پس از اخذ ویزای هنگ کنگ کلیه مشخصات ویزا از جمله تاریخ و مشخصات فردی و تعداد ورود مجاز را چک نمایند و در صورت مشاهده هر گونه اشکال مراتب را به آژانس اعلام نمایند و در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه آژانس نخواهد بود .
 • به دلیل کاهش هزینه، ارسال ویزاها از هنگ کنگ بصورت گروهی میباشد لیکن برای ویزاهای فردی چنانچه همزمان ویزاهای دیگر آماده نباشند بایستی بخشی از هزینه ارسال توسط متقاضی پرداخت گردد.
 • پس از ارسال مدارک متقاضی برای سفارت هنگ کنگ ، در صورت انصراف متقاضی به هر دلیل هیچ مبلغی عودت داده نمیشود و کل هزینه ویزای هنگ کنگ بایستی از سوی درخواست دهنده پرداخت گردد.

 انواع ویزای هنگ کنگ:

 • ویزای توریستی هنگ کنگ - عادی ( 2 بار ورود )
 • ویزای توریستی هنگ کنگ - عادی ( 3 بار ورود )  
 • ویزای فوری هنگ کنگ توریستی  
 • ویزای کار هنگ کنگ
 • ویزای تجاری هنگ کنگ

مدارک ویزای هنگ کنگ:

 • اصل گذرنامه حداقل 7 ماه اعتبار
 • گواهی اشتغال به کار(به لاتین ، مهر لاتین ،سربرگ لاتین، با ذکر سمت ، تاریخ شروع به کار و حقوق به دلار)
 • گواهی تمکن مالی آخرین مانده حساب به انگلیسی ،به دلار بالای 5000 دلار.
 • 2 قطعه عکس 4*6 رنگی زمینه سفید و جدید
 • ، کارت ویزیت -رزرو بلیط الزامیست.

(درصورتی که مسافربه همراه خانواده سفرمی کندکپی شناسنامه ترجمه شده سر پرست خانواده  الزامی می باشد )

ویزای هنگ کنگ:

این آژانس ویزای هنگ کنگ را در کوتاهترین زمان به متقاضیان تحویل می دهد و هر چند که زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای هنگ کنگ  حداقل 40 روز کاری و  هزینه 150 دلار میباشد لکن ارائه دادن مدارک بصورت کامل و دقت در تکمیل فرمها نقش تعیین کننده ای در صدور ویزا دارد زیرا بعضاٌ اتفاق می افتد که در مراحل پایانی صدور ویزا بدلیل نقص مدارک و یا کامل نبودن مطالب در فرم ،صدور ویزا با تأخیر صورت می پذیرد .به همین دلیل فرمی که شامل کلیه مشخصات فردی مسافران می باشد را در قسمت ویزای هنگ کنگ قرار داده ایم تا شما متقاضی محترم با تکمیل فرم بصورت لاتین با ضریب اطمینان بیشتری موفق به اخذ ویزای هنگ کنگ شوید.

قبلاٌ ویزای هنگ کنگ بصورت فوری و بسیار فوری نیز اقدام می شد لکن هم اکنون سفارت هنگ کنگ بدلیل حجم کارها از پذیرش مدارک برای صدور ویزای فوری اجتناب می ورزد و در حال حاضر صدور ویزای هنگ کنگ بصورت فوری غیرممکن و یا بسیار مشکل می باشد .ضمناٌ چنانچه آژانسهای همکار و یا شرکتها متقاضی ویزای هنگ کنگ نمایشگاهی به تعداد بیش از 10 نفر باشند میتوانند از تخفیفات ویژه قیمت ویزای هنگ کنگ برخوردار گردند ،زیرا اعتقاد ما بر این است که سود بیشتر در قیمت بالاتر نبوده بلکه تعداد بیشتر درخواستها و بالا بردن کیفیت خدمات است که رضایت مشتریان و سودآوری را بدنبال دارد.

ویزای توریستی هنگ کنگ به صورت 2 بار ورود به هنگ کنگ به مدت 14 روز اقامت می باشد لیکن بعضا اتفاق میافتد که افسر مربوطه مدت اقامت ویزا را 7 و یا 8  روز با یک بار یا دو بار ورود یا مدت اعتبار 3 یا 6 ماه صارد میگردد و این از اختیارات سفارت هنگ کنگ است و درخواست دهنده نمی تواند دخالتی از این بابت داشته باشد زیرا آژانس آندیا سیر درخواست دهنده ویزا ا است و صارد کننده ویزا سفارت هنگ کنگ می باشد.

تلفن مشاوره با آندیا سیر :  22053073 - 021

لینک های مرتبط:

تور هنگ کنگ

 

 

 

View My Stats

مسافرین محترم و گرامی 

همانگونه  که مستحضرید وقایع پیش آمده اختلالات بسیاری در برگزاری تورها ،اخذ ویزا  و پرواز ها به وجود آورده و بسیاری از از آنها کنسل شده اند.

تقاضا داریم خونسردی خود را حفظ کرده و امیدوار باشید که اوضاع به روال عادی باز گردد مسلما تمامی تغییرات در اسرع وقت به شما اطلاع رسانی می گردد.

اطلاعیه های مهم :

1- سفارت هنگ کنگ تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد و تحویل درخواست های جدید و دریافت ویزا های صادر شده امکان پذیر نمی باشد.

2 - پیکاپ ویزای کشورهای مختلف با تاخیر انجام می شود.

3 - مهلت انجام انگشت نگاری ویزای کانادا برای متقاضیان ایرانی از 30 روز به 90 روز افزایش یافت.

   * آندیاسیر: 22053073 - 021*