چهارشنبه, 19 فروردين 1394 09:57

دریافت ویزای ماکائو

ویزای کانادا

آژانس آندیا سیر مدتی است که تورهای توریستی ماکائو را با همکار کانادایی برنامه ریزی و اجرا نموده است و در این راستا اخذ ویزای ماکائو که از دشوارترین ویزاها برای ایرانیان بوده و لازمه سفر به ماکائو میباشد را در دستور کار دارد. در طی سالهای گذشته این شرکت تعداد قابل توجهی ویزا برای متقاضیان واجد شرایط اخذ نموده است و ادعا نداریم که ما برای آنها ویزا گرفته ایم و مدارک خوب اکثر آنها باعث صدور ویزا گردیده است ولی برای اخذ ویزای ماکائو لازم است که فرمها با دقت بسیار زیاد و توسط متخصصین تکمیل شوند و گزارش توجهیی سفر و گذاشتن دعوتنامه معتبر شانس صدور ویزاهای ما را تا حد بسیار زیادی بالا برده است.
شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور ماکائو و همچنین کسب اطلاعات در زمینه ویزای ماکائو با شماره تلفن :22053057-021 (10 خط ویژه) تماس حاصل نمایید.

 

انواع ویزا

ماکائو شبه جزیره‌ای است در چین که جزو منطقه اداری آنجا محسوب می‌شود. سفر به ماکائو به مراتب راحت تر از هنگ کنگ است، این شهر که پایتخت انواع کازینو‌ها و بازی‌های شبانه و دوکمین کشور ثروتمند جهان است؛ در این مطلب چگونگی گرفتن ویزای ماکائو و شرایط آن برای ایرانیان را به طور کامل شرح خواهیم داد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه تور ماکائو از قیمت‌ها و نحوه سفر به این منطقه اطلاعات بیشتری را کسب کنید.
بسیاری از ملیت‌ها می‌توانند بدون دریافت ویزای ماکائو به آنجا سفر کنند. شهروندان کشورهای ایالت متحده، اروپایی، ژاپنی، بریتانیایی و ایرانی می‌توانند در هنگام ورود با پرداخت هزینه ویزای ماکائو را دریافت کنند. شهروندان 66 کشور برای سفر به ماکائو نیازی به ویزا ندارند.
ویزای ماکائو به صورت فرودگاهى و یا در هر یک مبادی ورودی ماکائو از طریق اداره مهاجرت ماکائو صادر می گردد و مسافرانی که از طریق هنگ کنگ به صورت دریایی  و یا از چین به صورت دریایی یا زمینی به مرزهای ماکائو می رسند توسط اداره مهاجرت ماکائو ، ویزایاین کشور و مجوز ورود به ماکائو صادر می گردد.
انواع ویزا ماکائو:
 دیپلمات
رسمی
 معمولی( گردشگری، تحصیل، اشتغال و اقامت)

View My Stats