نمایشگاه ساختمان و روشنایی هنگ کنگ

شرکت در نمایشگاه ساختمان و روشنایی

آندیا سیر با توجه به اهمیت نمایشگاه ساختمان و روشنایی امکان حضور شما را در نمایشگاه چراغ و روشنایی هنگ کنگ فراهم آورده و می کوشد بهترین شرایط را در این راستا برای شما فراهم آورد.

آندیا سیر مجری تخصصی تورهای نمایشگاهی و تورهای نمایشگاهی هنگ کنگ است و از این رو توانایی دارد به بهترین شکل زمینه حضور شما در نمایشگاه ساختمان و روشنایی را فراهم آورد.

درصورت نیاز می توانید بااندیا سیر تماس بگیرید و درخصوص شرایط حضور در نمایشگاه ساختمان و روشنایی آخرین اطلاعات را کسب نمایید.

ساختمان و روشنایی

نخستین سرپناه ها و محل های زندگی بشر در جهت حفظ انسان از باد و باران و خطر حمله حیوانات وحشی ساخته شد. این پناهگاه ها که کمتر می توان نام ساختمان بر آن نهاد با ابتدایی ترین وسایل که طبیعت در اختیار انسان می گذاشت ساخته می شد.

شاید این پناهگاه های ابتدایی و غارهایی که توسط غارنشینان مورد استفاده قرار می گرفت نخستین مسکن های جهان بوده باشد.

این روزها ساختمان و روشنایی یک علم بسیار پیشرفته است که با کمک جدیدترین مصالح و امکانات سرپناه هایی با قابلیت مقاومت در برابر انواع مخاطرات را دراختیار انسان می گذارند.

تاریخچه مهندسی ساختمان

هیچ کس نمی داند نخستین مهندسان که در دوران باستان می زیستند و بناهای باشکوهی مثل تخت جمشید را بنا نهاده اند چه کسانی هستند ویا اینکه مهارت های خود را از چه طریق آموخته اند. آنچه مسلم است آن ها استادانی بوده اند که ساختمان و روشنایی را به خوبی می شناخته اند.

اما نخستین مدرسه مهندسی در سه هزار سال پیش از میلادو در اسکندریه تاسیس شده است.

آموزش های این دوره ها بسیار ابتدایی بوده و برای آموزش متخصصان جوان به کار بده می شده است.

مهندسی مجموعه فعالیت های انسانی جهت رام کردن محیط طبیعی با کمک بکارگیری منابع طبیعی و مصنوعی جهت تامین شرایط زندگی بهتر برای افراد بشر است.

مهندسی در رشته های مختلف کاربرد دارد که مشهورترین و قدیمی ترین آن ساختمان سازی به شمار می رود.

تاریخه ساختمان و روشنایی

بسیاری بر این باورند که ایرانیان نخستین سازندگان سرپناه و ساختمان درجهان بوده اند. یافته های تاریخی نشان می دهد آن ها سرپناه هایی به اندازه قد خود یا کمی بلندتر می ساخته اند و از ابتدایی ترین ابزار برای ساخت آن استفاده می کرده اند.

ساختمان و روشنایی به شکل غیرقابل انکاری به یکدیگر گرده خورده اند.

انسان های اولیه برای روشن کردن محل زندگی خود از نور طبیعی که درمحیط پیرامونشان وجود داشت بهره می بردند. آتتش یک عنصر مهم در رشد و شکوفایی انسان به شمار می آید و نخستین منبع تامین نور در شب ها هم همین آتش بوده است.

ماده سوختنی در ابتدا چوب بود و بعد ها از روغن گیاهی و چربی حیوانی هم جهت سوخت روشنایی بهره می بردند.

این روزهای ساختمان و روشنایی به حدی متحول شده که تصور آن روزها دور از ذهن می نماید.

تاثیر روشنایی در ساختمان

نور سمبل محاسبه زمان، منبع انرژی و مورد پرستش بشربوده است بنابراین در صنعت ساختمان تامین نور و روشنایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است از قرن 18 که الکتریسیته اختراع شد تامین روشنایی در شب ها با تحول شگرفی روبرو شد و می توان گفت روز را به شب آوردیم.

تامین نور به صورت طبیعی در ساختمان راهی برای صرفه جویی در سوخت های فسیلی خواهد بود.

یافتن راهکارهایی در این خصوص در اولویت پروژه های فعالان عرصه ساخت و ساز به شمار می آید.

روشنایی در معماری مدرن

انسان امروز به نور وروشنایی به عنوان عنصری فرازمینی نمی نگرد بنابر این می کوشد تا حد امکان از نور طبیعی برای روشنایی فضای داخلی ساختمان استفاده کند تابه این ترتیب بتواند در هزینه های برق و سایر انرژی ها صرفه جویی کرده و ضمن تامین روشنایی از گرما و انرژی خورشید نهایت بهره را ببرد.

توجه به انرژی های خورشیدی منجر به شکل گیری تکنولوژی های جدید جهت جذب انرژی خورشید و تولید برق از طریق نور خورشید شده است.

ساختمان های مدرن به شکل چشم گیری از انرژی خورشیدی استفاده می کنند.

نمایشگاه ساختمان و روشنایی

نمایشگاه ساختمان و روشنایی جایی است که فعالان عرصه ساختمان گرد هم آمده وضمن برگزاری ورک شاب ها و جلسات متعدد می کوشند یکدیگر را در جریان آخرین دستاوردهای صنعت ساختمان و روشنایی قرار دهند.

فعالان عرصه ساختمان و روشنایی از سراسرجهان گرد هم می آیند وبهترین زمان جهت تبادل اندیشه،یافتن همکاران جدید و مشاوره در حوزه های گوناگون است.

نمایشگاه ساختمان و روشنایی بسیارتخصصی است و تنها متخصصان علاقه مند و صاحب اندیشه در آن حضور می یابند بنابراین می توان انتظار داشت شرکت در این نمایشگاه به اندازه بسیار زیادی بر دانش و مهارت های شما بیفزاید.

 

بازدید 2925 دفعه
View My Stats