نمایشگاه جواهرات

شرکت در نمایشگاه جواهرات
آندیا سیرامکان حضور در نمایشگاه جواهرات را برای ایرانی ها فراهم می آوردو شما می توانیدبه بهترین شکل ازاین نمایشگاه بازدید کنید.
آندیا سیر مجری تورهای نمایشگاهی است بنابراین به درستی می داند شما به چه چیزی احتیاج دارید و هرآنچه به آن نیازدارید زیر یک سقف گردهم می آورد.
شرکت در نمایشگاه جواهرات هرساله با استقبال ایرانیان مواجه می شود و اندیا سیر امکان حضور شما دراین نمایشگاه را فراهم می آورد.
برای حضور در تور نمایشگاه جواهرات هنگ کنگ می توانید با اندیا سیر تماس بگیرید وضمن اطلاعاع از زمان و محل برگزاری تور نمایشگاهی هنگ کنگ از شرایط حضور مطلع شده و ثبت نام نمایید.
با ورود به قرن بیستم صنعت طلا وجواهر ایران وارد دوران جدیدی شده که حضور در نمایشگاه جواهرات می تواند زمینه مناسبی جهت ارائه دستاوردهای صنعت جواهرات ایران را فراهم کرده و به جذب هرچه بیشتر مشتریان کمک کند.
وارد کردن جدیدترین ابزار و تجهیزات از طریق نمایشگاه جواهرات می تواند به افزایش کیفیت جواهرات ایران کمک کرده و صنعت ما را بهبود بخشد.

نمایشگاه جواهرات
جواهرسازی و صنعت طلاوجواهر در ایران قدمت چند هزارساله دارد. جواهرات در سراسر جهان در کنارارزش مادی به عنوان آثار هنری و نشانه های زیبایی از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار هستند.
یک جواهر ساز روح و احساس خود را به دست می گیرد و به سنگ ها جان می بخشد. جواهرات به جامانده از دل تاریخ نشانگر نگرش وبینش مردمان زمان به زیبایی هستند.
تاریخچه جواهرات
طراحی جواهرات در گذشته به معنای تراشیدن سنگ ها و استفاده از آن ها در لباس،کمربند و غلاف شمشیر بود.
تنها در قرن 16 بود که طراحی جواهرات به شکل امروزی آغاز شد و تا امروز به کار خود ادامه داده است.
دراین زمان نخستین زنجیر طراحی شد. در قرن 16 از طلا در ساخت کمربند،کلاه،سنجاق سینه و کیف استفاده می شده است.


جواهر چیست
جواهر سنگ قیمتی با ارزشی است که برای تزئین شخصی به صورت های مختلف ساخته و مورد استفاده قرار می گیرد.
جواهرات می توانند در انواع ساخته ها مثل دستبند،گردنبند، گوشواره، سنجاق و حلقه مورد استفاده قرار گیرند و زیبایی آن ها را دوچندان کنند.
قرن هاست سنگ های ارزشمند در کنار فلزات گران بها مثل طلا پایه و اساس تولید جواهرات بوده اند.
استفاده از جواهرات در فرهنگ های مختلف متفاوت است در برخی از کشورها جواهرات مختص خانم هاست درحالیکه در سایر کشورها جواهرات هم برای خانم ها و هم برای آقایان قابل استفاده است.
آسیا مهد طراحی، تولید و استفاده جواهرات شناخته می شود و بسیاری از جواهرات تاریخی بسیار زیبا در کشورهای آسیایی کشف شده اند.
فرق طلا و جواهرات
هر مصنوع گران بها که از طلای 18 عیار ساخته شده باشد و در آن سنگ های قیمتی بکار رفته باشد جواهرات خوانده می شود.
درحالی که در طلا و ساخته های آن خبری از سنگ های گران بها نیست.
زمانی به یک مصنوع جواهرگفته می شود که قیمت سنگ از طلا بیشتر باشد بنابراین طلاهایی که روی آن نگین کار شده است جواهر محسوب نمی شوند.
تشخیص سنگ های گران بها از مصنوعات مصنوعی و سنگ های فاقد ارزش بسیار دشوار است و نیازمند تخصص و مهارت است.بنابراین هنگام خرید جواهرات باید از نظرکارشناسان بهره گرفت.
طراحی طلاو جواهر درایران
2 هزار سال پیش از میلاد طراحی جواهرات در ایران بااستفاده از دانه و مهره های رنگی آغاز شدو تا کنون ادامه یافته است.
مردم ایل قشقایی و اعراب ساکن جنوب ایران بیش ازسایر مردم از جواهرات استفاده می کرده اند.
در دوران مختلف جواهر سازی ایران پیشرفت کرد به نحوی که جواهرات به جا مانده از دوره هخامنشی و ساسانی بیانگر اوج ظرافت و هنر جواهر سازان آن دوران است.
هنر جواهر سازی
جواهرسازی نیازمند مهارت های بسیار بالایی است و در سراسر جهان از درآمد نسبتا خوبی برخورداراست.
درحال حاضر ماشین آلات بسیار دقیقی به تولید طلاوجواهرات می پردازند.با این وجود جواهرات دست ساز هنوز طرفداران خاص خودش را دارد و نسبت به جواهرات ماشینی گران بها تر هستند.
نمایشگاه جواهرات
نمایشگاه جواهرات هرساله در کشورهای صاحب سبک در صنعت جواهر سازی برگزار می شود که طرفداران بی شماری دارد.
ایرانی ها همیشه در نمایشگاه جواهرات حرفی برای گفتن دارند و حضور اثربخشی دارند.
حضور در نمایشگاه جواهرات می تواند به خرید جدیدترین تجهیزات صنعت طلا و جواهر همچنین ارتباط با هنرمندان این صنعت منجر شود.
معمولا در نمایشگاه جواهرات هنگ کنگ در کنار تجهیزات و فن آوری های نوین صنعت جواهر سازی از زیباترین جواهرات برند های مطرح جهان هم رونمایی می شود.
نمایشگاه جواهرات هنگ کنگ معمولا با رعایت اصول امنیتی بالا برگزار می شود و بازدیدکنندگان همه از هنر شناخت جواهرات ارزشمند برخوردار هستند.

 

 

بازدید 3178 دفعه
View My Stats