نمایشگاه الکترونیک و مصالح ساختمانی

شرکت در نمایشگاه الکترونیک و مصالح ساختمانی

آندیا سیر با برگزاری تورهای نمایشگاهی هنگ کنگ در سراسر جهان امکان حضور متخصصان و کارشناسان کشور در گردهمایی های علمی و تخصصی را جهت افزایش سطح دانش و مهارت های ایرانیان عزیز فراهم می آورد.

با خدمات  اندیا سیر می توانید با خیالی آسوده در تور نمایشگاه الکترونیک و مصالح ساختمانی هنگ کنگ حاضر شوید و در جریان جدید ترین تحولات الکترونیک و مصالح ساختمانی قرار بگیرید.

اندیا سیر پاسخگوی تمام سوالات شماست و در صورت نیاز می توانید برای یافتن پاسخ سوالات احتمالی و جدول زمان بندی تورهای نمایشگاهی با  اندیا سیر تماس بگیرید.

الکترونیک و مصالح ساختمانی

الکترونیک و مصالح ساختمانی به عنوان دو کالای مهم استراتژیک در صنعت کشور از جایگاه ویژه ای برخورار است. از این رو برگزاری نمایشگاه مشترک الکترونیک و مصالح ساختمانی امری رایج به شمار می آید.

تاریخچه مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی یا موادی که برای ساخت و ساز بکار برده می شوند از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند.

هر ساله شرکت ها و سازمان مختلف فعال در حوزه الکترونیک و مصالح  ساختمانی محصولات جدیدی را وارد عرصه صنعت ساختمان می کنند که در نوع خود بی نظیر است.

سرعت صنعت الکترونیک و مصالح ساختمانی درمقایسه با برخی دیگر از صنایع پایه بسیار بالاست و از تنوع بی نظیری برخوردار است.

مصالح ساختمانی یا به صورت طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند مانند خاک رس، سنگ، شن و ماسه و.... یا باید در کارخانه های تولیدی ساخته شده و سپس مورد استفاده قرارگیرند. در هر دو صورت کیفیت الکترونیک و مصالح ساختمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سقف بالای سر ما باید از استحکام قابل قبولی برخوردار بوده و در تمام ایام سال در برابرمخاطرات طبیعی احتمالی از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

شناخت مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی گاهی همانطور که یافت شده مورد استفاده قرار می گیرد و گاهی از ترکیب آن ها با یکدیگر مصالح جدیدی یافت می شود که در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت مصالح ساختمانی ترکیبی بسیار دشوار بوده و نیازمند رعایت فرمول های ویژه است در غیر این صورت از کارایی و استحکام مواد به شکل چشمگیری کاسته می شود.

مصالح ساختمانی به صورت عمده دارای خواص فیزیکی مثل  مقاومت و در مقابل نیروهای فشاری ، کششی ، برشی و سایشیخاص خود هستند.

مصالح ساختمانی همچنین خواص شیمیایی خاص خود را هم دارند که در هرکدام به شکل ویژه ای قابل اندازه گیری و بررسی است.

درکنار مصالح ساختمانی ابزارهای مختلفی هم جهت استفاده بهینه از مصالح به کار گرفته می شوند.

هر چه مقاومت و استحکام مصالح ساختمانی بیشتر باشد ارزش آن هم بیشتر خواهد بود و با قیمت بیشتری به فروش می رسند.

مصالح ساختمانی در سراسر جهان از ارزش مادی بالایی برخوردار هستند وسالانه حجم عظیمی از مبادلات تجاری در عرصه الکترونیک و مصالح ساختمانی صورت می پذیرد.

در سالهای اخیر از تکنولوژی و علم الکترونیک جهت تهیه مصالح ساختمانی بادوام و کاربردی استفاده های زیادی شده است.

یافته های مصالح ساختمانی

سرعت صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی به حدی بالاست که ساختمان های پیش ساخته با استحکام بالا در چند روز قابل اجرا و پیاده سازی است. همچنین شاهد رشد الکترونیک و مصالح ساختمانی در بخش های مختلف هستیم.

ساخت و ساز سنتی در سراسر جهان متحول شده و علم و فناوری در آن نقش عمده ای را ایفا می کند.

ساختمان های هوشمند تنها بخشی از همکاری الکترونیک و مصالح ساختمانی به شمار می آید که این روزها طرفداران بیشماری داردو اغلب در نمایشگاه الکترونیک و مصالح ساختمانی مورد استقبال گسترده بازدید کنندگان قرار می گیرد.

نمایشگاه الکترونیک و مصالح ساختمانی

 برگزاری نمایشگاه الکترونیک و مصالح ساختمانی فرصت مناسبی است که در آن متخصصان و فعالان عرصه ساخت و ساز گردهم آمده و از آخرین یافته های صنعت الکترونیک جهت پیشبرد پروژه های بزرگ ملی و فراملی استفاده کنند.

نمایشگاه الکترونیک و مصالح ساختمانی همواره با استقبال گسترده صنعت روبرو بوده و دلیل آن اهمیت این صنعت در زندگی روزمره انسان است.

اهمیت الکترونیک و مصالح ساختمانی باعث شده هرساله تعداد زیادی از افراد با شور و اشتیاق در این گردهمایی فنی و تخصصی گرد یکدیگر جمع شوند.

نمایشگاه الکترونیک و مصالح ساختمانی امکان برگزاری ورک شاپ ها و جلسات مختلف علمی را جهت تبادل دانش و فناوری فراهم آورده است به نحوی که شاهد هستیم شرکت کنندگان از افزایش سطح دانش و مهارت های خود سخن به میان می آورند.

البته در نمایشگاه الکترونیک و مصالح ساختمانی فرصت ایده پردازی و ثبت اندیشه های نو هم فراهم شده تا بتوان جدید ترین دستاوردهایی که شاید به تولید انبوه نرسیده اما آینده روشنی دارند مشاهده کنیم و شاید برای این ایده ها سرمایه گذاران خوبی هم یافت شود.

 

بازدید 2743 دفعه
View My Stats