مرکز خرید هنگ کنگ Edwardian

این مرکز خرید از سال 1991 میلادی که بازسازی شده به عنوان بهترین مرکز خرید برای خرید مارک های معروف لباس در این کشور شناخته شده و ساختمان  Edwardian  معروفترین پاساژ این منطقه است که در سال 1906 میلادی با نمایی بسیار منحصر بفرد ساخته شده این ساختمان قرمز رنگ در این بازار شلوغ نظر هر بینننده ای را به خود جلب می کند.

این بازار بهترین مکان برای خرید پارچه ، لباس و دیگر مصنوعات کشورهای غربی است. البته رو باز بودن این بازار نکته بسیار جالبی است چون اکثر محل های تجاری و بازارهای هنگ کنگ در برج ها ساخته شده و چندین طبقه بالاتر از سطح زمین قرار گرفته اند و در فضایی سرپوشیده واقع شده اند. در واقع شاید برخی از مردم و کارکنان این بازارها در طول روز هرگز خورشید و آسمان را نبینند بگونه ای که هنگام صبح با مترو زیر برج محل کار خود پیاده می شوند و بعد از ظهر هم تا محل زندگی خود با مترو از زیر زمین به منزل می روند.

این بازار یک ویژگی بسیار منحصر به فردی هم دارد و آنهم خیاطی های بسیار سریع آن است شما اگر صبح ساعت 10 پارچه یک دست کت و شلوار  خود را به این خیاطی ها تحویل دهید بعد از ظهر ساعت 5 می توانید آن را به تن کنید و از شرکت در یک میهمانی بسیار جذاب لذت ببرید.

 

 

 

بازدید 3916 دفعه
View My Stats