رزرو هتل| رزرو هتل های خارجی در سراسر جهان

رزرو هتل خارجی

 این آژانس ادعا دارد که می تواند مناسب ترین قیمت و بهترین توصیه را برای رزرو هتل خارجی  در تمام نقاط جهان به متقاضیان ارائه دهد.

مزیت های رزرو هتل های خارجی  توسط آندیا سیر

 

مشاوره و راهنمایی دقیق جهت انتخاب محل هتل

الزاما" شاید قیمت پیشنهادی کارشناسان ما به شما در بین سایت های رزرواسیون آنلاین که در دنیا خدمات رزور هتل ارائه می دهند کمترین قیمت نباشد ولی قطعا راهنمایی ما به شما می تواند کمک بزرگی در انتخاب مناسب ترین هتل و منطبق با خواسته های شما باشد.
بعضی از متقاضیان شناخت درستی از محل قرارگیری هتل های خارجی در هر شهر ندارند و ممکن تنها به دلیل  پایین بودن قیمت ، هتلی را نتخاب نمایند که بعد از مراجعه به متوجه می شوند که بسیار دور از مرکز شهر و محل خاصی که باید به آنجا رفت و آمد کنند می باشد و این هزینه های بسیاری را به آنها تحمیل می کنند.
و همچنین به دلیل اینکه آژانس آندیا سیر صرفا در زمینه رزرو هتل خارجی فعالیت نمی کند و برگزار کننده تورهای مختلف خارجی می باشد تجربه کافی در زمینه موقعیت هتل های خارجی در شهر های مختلف دارد.

چرا رزرواسیون آنلاین نداریم؟

متاسفانه یکی از مشکلات سایت هایی که در ایران خدمات رزور هتل های خارجی را به صورت آنلاین ارائه می دهند بروز نبودن قیمت ها و اطلاعات هتل ها می باشد چون بروزرسانی کردن قیمت این تعداد هتل های خارجی به سادگی امکان پذیر نیست.
آژانس آندیا سیر در هر زمان به وب سایت های معتبر خارجی دسترسی دارد که مشخصات بیش از 300 هزار هتل در آنها هست و قیمت رزرو هتل خارجی را هر لحظه به روز  رسانی می کنند .

پرداخت هزینه هتل به صورت ریالی

هزینه رزرو هتل خارجی  را می توانید به صورت ریالی پرداخت و بلافاصله  ووچر دریافت کنید.و همچنین نحوه کنسلی هتل را به وضوح به درخواست کنندگان اعلام می نماید.

لذا توصیه ما به شما تماس با آژانس آندیا سیر و مشاوره و راهنمایی گرفتن ار کارشناسان می باشد. جهت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن دفتر : 073 053 22 -021

تلفن همراه : 38 48 188 -0921

 

View My Stats