خدمات در اسپانیا

امکانات و خدمات در اسپانیا

 اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که در موارد مختلفی از جمله موسیقی و هنر، دستاورد های ورزشی و جاذبه های توریستی در جهان شناخته شده است و افراد جهانگرد زیادی سالیانه از این کشور بازدید میکنند.

این کشور شادترین کشور های جهان است و این مطلب باعث شده مردم این کشور بالاترین امید زندگی را در بین مردم دیگر کشور های اروپایی داشته باشند. 

در موسیقی و هنر خیلی ها اسپانیا رو از موزه های معروف مادرید، فستیوال فیلم ها وایادولید، فستیوال موسیقی سنت سباستین و کنسرت ها در مادرید و بارسلونا می شناسند. خیلی ها هم بازیآنتونیا باندراس در نقش زورو رو به خاطر دارند و یا انریکه ایگلزیا خواننده محبوب شون هست.

در ورزش هم که حتما تیم های معروف اسپانیایی از جمله، اتلتیکو مادرید، رئال مادرید، اف سی بارسلونا و والنسیا رو می شناسید و مثل خیلی ها دوست دارید از ورزشگاه اختصاصی این تیم ها بازدید کنید و یا با توپ طلایی جهان عکس سلفی بگیرید.  

هیچ میدونید اسپانیایی دانشگاه های خوبی داره که مدارک معتبری در رشته های مختلف ارایه میدهند. بنابراین میتونید برای ادامه تحصیل تون در اسپانیا برنامه ریزی کنید تا بتونید در حین تحصیل زمان کافی برای دیدن زیبایی های این کشور داشته باشید.

اگر در سن تحصیل نیستید هم نگران نباشید چون این کشور شرایط خوبی برای تاسیس شرکت، خرید ملک، اخذ ویزای کار و یا اخذ ویزای تمکن برای شما قرار داده وبه راحتی میتونید در ایران زندگی کنید و برای تعطیلات خودتون و خانواده تون، بدون معطلی در صف ویزا،به اسپانیا یا هر کشور دیگر اروپایی مسافرت کنید و برای هفته آینده اش دوباره سرکار تون تو ایران حاضر باشید.

اگر سطح زبان انگلیسی و یا اسپانیایی بالایی ندارید هم اصلا نگران نباشید چون اسپانیایی ها بسیار خونگرم هستند و به زودی در محیط دوستان زیادی پیدا میکنید.  البته نباید فراموش کرد که اقلیم اسپانیا در مقایسه با دیگر کشورها ( آلمان و کانادا) خیلی شبیه ایران هست و علاوه بر آب و هوای خوب در تمامی سال، غذاهای اسپانیایی هم شبیه ایران هست. خلاصه که اصلا احساس غربت نمیکنید.

اگر قصد دارید اطلاعات تخصصی در مورد جاذبه های توریستی و فرصت های زندگی در اسپانیا بگیرید همین امروز با ما در شرکت آندیا سیر تماس بگیرید و یا بروشورهای ما رو مطالعه کنید تا لینک مستقیم شما را با شرکت همکار اسپانیایی  برقرار کرده تا جواب سوالات شما بصورت تخصصی و متناسب با شرایط شما در اختیارتان قرار گیرد.

 

View My Stats