پارک ملی بنف کانادا

پارک ملی بنف کانادا  (Banff National Park)

پارک ملی بَنف یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین اماکن دیدنی در تور کانادا است. پارک ملی بَنف واقع در کوهستان راکی (Rocky Mountains)، منطقه ای با کوه‌های عظیم که حلقه‌هایی از ابر دور آن را گرفته، دریاچه‌های شفاف و جنگل‌های انبوه، این پارک مکانی شگفت انگیز است که معمولا تصاویر پارک ملی بَنف را روی تبلیغات نوشیدنی، کارت پستال‌ها و پس زمینه‌ی کامپیوترها می‌بینید.

 

 پارک ملی بنف کانادا

پارک ملی بَنف با وسعتی در حدود 6 هزار و 641 کیلومتر مربع در نزدیکی شهر بنف در ایالت آلبرتا، در میان رشته‌کوه راکی کانادا واقع شده است و قدیمی ‌ترین پارک ملی در کشور کانادا می باشد.

 پارک ملی بنف کانادا

پارک ملی بنف زیبایی شگفت‌انگیزی دارد و وجود عواملی از جمله جنگل های مخروطی، یخچال های طبیعی ، دشت های یخی و مناظر زیبا هر ساله گردشگران  زیادی را از سرتاسر جهان به این منطقه می آورد. زیبایی این منطقه وصف ناشدنی است و مقصدی الزامی برای دوست داران طبیعت است. در این منطقه می توان به پیاده روی در مسیرهای طبیعی بروید، از تپه‌ها بالا رفت، کوه‌­نوردی کرد، روی شیب‌ها اسکی کنید یا این که در دریاچه‌ها پارو بزنید.

 پارک ملی بنف کانادا

پارک ملی بنف به عنوان یکی از پربازدید ترین پارک های ملی جهان شناخته می شود به طوری که در سال 1990بیش از 5 میلیون گردشگر از این پارک دیدن کردند. اوایل تنها وسیله برای رفت و آمد به این پارک راه آهن کانادا بود که در ابتدا باعث جذب گردشگران به این پارک می شد ولی در اوایل قرن بیستم در این پارک شروع به جاده سازی شد و بعد از بازگشایی پارک اعلام شد که پارک ملی بنف در طول سال بازدید کننده می پذیرد، به همین دلیل تعداد زیادی گردشگر به سمت این پارک روانه شد.

 پارک ملی بنف کانادا

پارک ملی بنف به همراه سه پارک ملی دیگر به نام‌های پارک ملی جاسپر، پارک ملی کوتنای و پارک ملی یوهو تحت عنوان پارک‌های رشته کوه راکی در میراث جهانی یونسکو به ثبت جهانی رسیده است.

 پارک ملی بنف کانادا

 

بازدید 3362 دفعه
View My Stats

مسافرین محترم و گرامی 

همانگونه  که مستحضرید وقایع پیش آمده اختلالات بسیاری در برگزاری تورها ،اخذ ویزا  و پرواز ها به وجود آورده و بسیاری از از آنها کنسل شده اند.

تقاضا داریم خونسردی خود را حفظ کرده و امیدوار باشید که اوضاع به روال عادی باز گردد مسلما تمامی تغییرات در اسرع وقت به شما اطلاع رسانی می گردد.

اطلاعیه های مهم :

1- سفارت هنگ کنگ تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد و تحویل درخواست های جدید و دریافت ویزا های صادر شده امکان پذیر نمی باشد.

2 - پیکاپ ویزای کشورهای مختلف با تاخیر انجام می شود.

3 - مهلت انجام انگشت نگاری ویزای کانادا برای متقاضیان ایرانی از 30 روز به 90 روز افزایش یافت.

   * آندیاسیر: 22053073 - 021*