سواحل کشور کانادا

کوه‌ها، جنگل‌ها، بیابان‌ها، یخچال‌ها و سواحل، پدیده‌های طبیعی آرامش‌ بخشی هستند و کانادا کشوری پهناور است که با وجود چنین جاذبه‌های گردشگری، هر سال بسیاری از مردم را جذب می‌کند. ممکن است قرن‌ها طول بکشد تا انسان بتواند همه‌ی شگفتی‌های طبیعت روی کره‌ی خاکی را کشف کند، ولی اگر به دنبال لیستی از سواحل کشور کانادا هستید با ما همراه شوید:

1- ساحل لانگ بیچ کانادا | Long beach

لانگ بیچ اولین ساحل در فهرست بهترین سواحل کانادا است. ساحل لانگ بیچ در پسفیک ریم نشنال پارک و در کنار بهترین شهر موج سواری در آمریکای شمالی یعنی توفینو (Tofino) واقع شده است. لانگ بیچ چون یک ساحل ایده آل برای موج سواری است یک ساحل شناخته شده در کانادا است. لانگ بیچ در واقع بزرگترین و طولانی ترین ساحل در ونکوور محسوب می شود. ساحل لانگ بیچ همچنین یک مکان مناسب برای تماشای حیات وحش در داخل و خارج از آب است. این ساحل همچنین جای خوبی برای تماشای نهنگ هایی است که در نزدیکی ساحل شنا می کنند و همینطور خرس ها و گرگ هایی است که در پارک ملی زندگی می کنند.

 سواحل کشور کانادا

2- ساحل کریستال کِرِسِنت بیچ کانادا | Crystal Crescent Beach

ساحل کریستال کرسنت بیچ که به خاطر شن های سفید و آب زلال و فیروزه ای یک ساحل محبوب در کانادا است. ساحل کریستال کرسنت بیچ دقیقا 40 دقیقه با هالیفاکس واقع در نوا اسکاتیا فاصله دارد. پارک ایالتی نوا اسکاتیا در واقع سه ساحل در کنار هم دارد که اسامی آنها ساحل اول، ساحل دوم و ساحل سوم می باشد. دو ساحل اول از طریق یک گذرگاه تخته ای به هم ارتباط دارند.

 سواحل کشور کانادا

3- ساحل شوگر بیچ کانادا | Sugar Beach

حتما باور نمی کنید در تورنتو هم ساحلی مصنوعی به نام شوگر بیچ وجود داشته باشد. شوگر بیچ که قبلا پارکینگ بود حالا به یک ساحل معروف و محبوب در لیک اونتاریو (دریاچه اونتاریو) تبدیل شده است. محلی ها و توریست ها می توانند در شوگر بیچ زیر چترهای صورتی ریلکس کنند. شوگر بیچ همچنین در تابستان میزبان اکران تعدادی از فیلم ها و اجرای کنسرت می باشد.ا

 سواحل کشور کانادا

4- ساحل مانیتو بیچ کانادا | Manitou Beach

ساحل مانیتو بیچ یکی دیگر از سواحل منحصر بفرد کانادا است. مانیتو بیچ در لیتل مانیتو لیک، معروف به بحر المیت کانادا به خاطر غلظت بالای نمک و نداشتن جریان رو به بیرون، در ساسکاچوان واقع شده است. آب کم عمق مانیتو بیچ به توریست ها این اجازه را می دهد تا در طول روز یک اسپای طبیعی را تجربه نمایند. گفته می شود آب مانیتو بیچ به خاطر داشتن منیزیم، پتاسیم، آهن و گوگرد تسکین دهنده اضطراب و درد است.

 سواحل کشور کانادا

تور کانادا

آژانس مسافرتی آندیاسیر مجری مستقیم تور کانادا و همچنین اخذ ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن است. برگزاری مستمر تورهای توریستی کانادا و اخذ ویزای مولتی این کشور نیز از مهمترین فعالیتهای این آژانس بوده است بطوریکه بسیاری از واجدین شرایط توانسته اند از طریق کارشناسان این شرکت صاحب ویزا در تایپهای مختلف شوند و مضافا اینکه در قالب تورهای مستمر بازدید از تورنتو، مونترال، کبک، اوتاوا، نیاگارا و ونکوور را تجربه کرده اند که خاطرات بیاد ماندنی را در ذهن بازدید کنندگان حک کرده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور کانادا و کسب اطلاعات در زمینه ویزای کانادا  با شماره تلفن :021-22053073 (10 خط ویژه)  تماس حاصل نمایید.

5- ساحل اینگونیش بیچ کانادا | Ingonish Beach

اینگونیش بیچ واقع در کیپ برتون هایلندز نشنال پارک یکی دیگر از سواحل منحصر بفرد کانادا است. ساحل اینگونیش بیچ که در امتداد کابوت تریل (Cabot Trail) واقع شده است به هر دو نوع آبهای شیرین و شور دسترسی دارد. با وجود یک سد سنگی که به طور طبیعی ساخته شده است، اینگونیش بیچ هم یک استخر در اقیانوس آتلانیک و هم یک خلیج کوچک آب شیرین دارد. خط ساحلی اینگونیش بیچ هم با وجود درختان، تپه های سرسبز و صخره های که دورتادور آب را احاطه کرده اند، بسیار زیبا و خوش منظره می باشد.

 سواحل کشور کانادا

6- ساحل پارک ایالتی سند بنکز کانادا | Sandbanks Provincial Park

ساحل سند بنکز یکی دیگر از سواحل منحصر بفرد کانادا است. سند بنکز همچنین به بزرگترین دماغه شنی آب شیرین دنیا (واقع در لیک اونتاریو) معروف است. ساحل سند بنکز دارای شن هایی می باشد که تا 20 کیلومتر امتداد یافته اند. اما فقط شن این ساحل نیست که ارزش دیدن دارد؛ بلکه سند بنکز ساحلی است که زیباترین آب های فیروزه ای را در تمام کانادا دارد و به همین خاطر یکی از سواحل محبوب مردم کانادا و توریست ها می باشد.

 سواحل کشور کانادا

7- ساحل سینگینگ سندز کانادا | Singing Sands

ساحل معروف کانادا سینگینگ سند است که در پارک ایالتی باسین هد (Basin Head) در جزیره پرنس ادوارد واقع شده است. ساحل کانادا سینگینگ سند به خاطر صدایی که به هنگام راه رفتن روی شن های سفید تولید می گردد به ساحل آواز خوان معروف شده است. دانشمندان معتقدند که تولید این صدا به خاطر وجود شن کوارتز کروی شکل این ساحل می باشد. ساحل سینگینگ حدود 8 کیلومتر طول دارد و همچنین گرم ترین آب را در کارولینای شمالی دارا می باشد.

 سواحل کشور کانادا

8- ساحل لارنس تاون کانادا | Lawrencetown

ساحل لارنس تاون یکی از منحصر بفرد ترین سواحل کانادا است که در فاصله 40 دقیقه ای از شهر هالیفاکس در نوا اسکاتیا واقع شده است. ساحل لارنس تاون همچنین یکی دیگر از سواحل ایده آل برای موج سواری در کانادا می باشد. خیز آب در این ساحل که به 40 متر می رسد باعث تشکیل موج های قوی برای موج سواری می گردد به طوریکه موج سواران زیادی را از سرتاسر دنیا به اینجا می کشاند. ساحل لارنس تاون با وجود سنگریزه ای و مه آلود بودن در اغلب اوقات ظاهر ترسناکی دارد، بطوریکه فکر می کنید مستقیم از داخل فیلم ها وارد دنیای واقعی شده است.

 سواحل کشور کانادا

9- ساحل واسگا بیچ کانادا | vasaga Beach

ساحل واساگا بیچ واقع در اونتاریو جورجین بی، با 14 کیلومتر طول، طولانی ترین ساحل آب شیرین دنیا است. واساگا بیچ در لیک هورون (Lake Huron) قرار دارد و مردم کانادا بیشتر به خاطر اینکه این ساحل تکه کوچکی از جرسی Shore می باشد، به سمت آن کشیده می شوند. ساحل واساگا بیچ در تابستان مملو از جمعیت است و ساحلی است که از یک گذرگاه تخته ای، تعدادی رستوران در جلوی ساحل و تعداد زیادی سوغات سرا برخوردار می باشد.

 سواحل کشور کانادا

10- ساحل گرند بیچ کانادا | Grand Beach

ساحل گرند بیچ هم یکی دیگر از سواحل برتر کانادا است. ساحل گرند بیچ ساحل مورد علاقه محلی های وینی پگ (Winnipeg) است که اوقات فراغت خود را در تابستان در اینجا سپری می کنند. حتی مجله پلی بوی (Playboy) هم گرند بیچ را به عنوان یکی از 10 ساحل برتر دنیا در دهه 1980 معرفی نموده است. ساحل گرند بیچ همچنین به طور مداوم عنوان یکی از بهترین سواحل در آمریکای شمالی را کسب می کند. گرند بیچ که در لیک وینی پگ واقع شده است از امتیازاتی مثل داشتن شن های سفید، گذرگاه تخته ای و محوطه ای برای چادر زدن در نزدیکی ساحل برخوردار است.

 سواحل کشور کانادا

11- ساحل بِنِت بیچ کانادا | Bennett Beach

آخرین ساحل در لیست بهترین سواحل کانادا، ساحل بنت یا بنت بیچ است. بنت بیچ به خاطر چشم انداز زیبای صخره ای و کوههای پوشیده از برف، یک ساحل منحصر بفرد است. ساحل بنت قسمتی از بنت لیک (دریاچه بنت) است که در دو طرف بریتیش کلمبیا و مرز یاکون (Yaukon) قرار گرفته است. در تابستان که دمای یاکون تقریبا به 30 درجه سانتیگراد می رسد، ساحل بنت بیچ به مکان محبوب محلی ها و توریست ها برای سپری کردن یک بعد از ظهر فوق العاده تبدیل می شود.

  سواحل کشور کانادا

بازدید 4667 دفعه
View My Stats