باغ گل بوچارت کانادا

در میان طبیعت باغچه‌ها شگفتی‌های سرسبز ساخت دست بشر هستند که با تماشای آن ها چشم هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند. کانادا کشوری است با جاذبه‌های طبیعی و مکان‌های دیدنی معروف که هرساله میزبان میلیون‌ها گردشگر از سراسرجهان در تور کانادا است. یکی از مشهورترین جاذبه های کشور کانادا «باغ‌های بوچارت» هستند.

 باغ گل بوچارت کانادا

باغات بوچارت از وسیع ترین و جذاب ترین باغات گل جهان می باشند که شامل مجموعه جذابی از گل و گیاهان مختلف را می توانید از نزدیک بازدید کنید. این باغچه‌ها امروزه میلیون‌ها نفر بازدیدکننده در کانادا دارد. بازدیدکنندگان می‌توانند از شکوفه‌ها و غنچه‌های زیبای گل‌ها لذت برده و در محیط آرامش‌بخش این باغ‌ها قدم بزنند. آتش‌بازی و جشن‌های موزیکال همواره در این مجموعه باغ‌ها با شروع فصل تابستان و در تعطیلات زمستانی برگزار می‌شود.

 باغ گل بوچارت کانادا

این باغ‌ها در «برنتوود بی»، جزیره‌ی ونکوور و حوالی ویکتوریا و استان بریتیش کلمبیای کانادا واقع شده‌اند. «باغ‌های بوچارت» مجموعه‌ای از باغ‌های بی‌نظیر گل‌دار است که محصول فکری جنی بوچارت، همسر کارخانه‌دار معروف، پیم بوچارت است. در سال ۱۹۰۹، زمانی‌که منابع معدن سنگ‌آهک پیم بوچارت به اتمام رسید، همسرش جنی تصمیم گرفت از معدن بلااستفاده مانده، چیز مفیدی بسازد. جنی با حمایت‌های بی‌وقفه‌ی همسرش شروع به ساخت «باغ سانکن» از مخروبه‌های معدن کرد.

 باغ گل بوچارت کانادا

هر زمانی که به باغ بوچارت بروید، با طیف متنوعی از گل های رنگین رو به رو خواهید شد که به تناسب فصل متفاوت هستند. باغ بوچارت در واقع از ۶ باغ مختلف ساخته شده که هر کدام ویژگی ها، گیاهان و معماری مخصوص به خود را دارند. از افتخارات و جوایز این باغ می‌توان به : جایزه پدیده سال در ۲۰۱۴ - جایزه باغ شایسته آمریکایی برای بازدید در سال ۲۰۱۲ - بهترین جایزه گردشگری در سال ۲۰۱۲ - جایزه باغ سال در ۲۰۱۱ - بهترین جاذبه گردشگری در سال ۲۰۱۰ اشاره کرد.

 باغ گل بوچارت کانادا

باغ‌های گل بوچارت در ۱۰۰ کیلومتری شهر ونکوور قرار دارد. همچنین این باغ در ۲۱ کیلومتری شمال شهر ویکتوریا، شهر مرکزی استان بریتیش کلمبیا قرار گرفته است.

برای بازدید از باغات بوچارت هر زمانی مناسب است و در هر فصلی با گل های زیبایی رو به رو می شوید.سالانه بیش از ۱ میلیون نفر به بازدید باغات بوچارت می روند. امکانات رفاهی قابل قبولی داردکه بازدید شما را راحت تر می کند.

بازدید 7201 دفعه
View My Stats