شهر گردشگری سوچی

 دیدن زیبایی های جادویی شهر سوچی، یکی از جذاب ترین شهرهای روسیه می باشد.
سوچی (به روسی: Сочи) یک شهر گردشگری روسیه واقع در سرزمین کراسنودار در مرز غربی این کشور است. این شهر بر کرانه‌های دریای سیاه و در دامنه بلندی‌های پوشیده از برف رشته‌کوه قفقاز جای دارد. سوچی بزرگ (شهر و حومه) با درازای ۱۴۵ کیلومتر، طویل‌ترین شهر اروپا است.

 

سوچی به دلیل آفتاب، آب و هوای کوهستانی و گیاهان کم نظیر، خواص درمانی چشمه های آب معدنی و خاک شفا بخش خود تفریحگاه فوق العاده ای برای بهبود سلامتی به شمار می رود. طبیعت درمانگر سوچی هرساله به بهبود بیش از سه میلیون نفر کمک می کند.

سوچی به‌عنوان میزبان بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ برگزیده شده است. سوچی پیش از سال ۱۸۶۴ شهری مسلمان بود اما در حال حاضر بیشتر جمعیت آن مسیحی هستند و ۲۰ هزار نفر مسلمان در آن زندگی می کنند.

این روزها، برای طرفداران ورزش های زمستانی بهترین شرایط در منطقه ی کراسنایا پولیانای سوچی ایجاد شده است. در اینجا شما این فرصت استثنایی را خواهید یافت تا در یک روز هم در ساحل حمام آفتاب بگیرید و هم در منطقه ی کوهستانی کراسنایا پولیانا اسکی کنید. از ساحل تا کراسنایا پولیانا تنها یک ساعت و نیم با اتومبیل راه است. خوب است بدانید پیست های اسکی سوچی قابل رقابت با بهترین پیست های اروپایی هستند.  

جاذبه های توریستی سوچی:

دریای سیاه سوچی
مراکز تفریحی و سلامت سوچی
چشمه ی آب معدنی ماتسستا سوچی
آخون بزرگ سوچی
بیشه ی چوب شمشکی و سرخدار سوچی
چایخانه ی معروف سوچی
پارک آبی دلفین ها در منطقه ی آدلر سوچی
پارک ریوییرا سوچی
پارک دلفین ریوییرا سوچی
پارک دندراری سوچی
تفریحگاه ساحلی سوچی
تئاتر زمستانه ی سوچی
پارک اقیانوسی سوچی (دیسکاوری ورلد)
مجموعه آبشارهای سوچی
پارک ملی سوچی
اسکای پارک سوچ

شهر گردشگری سوچی

 

 

بازدید 7236 دفعه
View My Stats