10 شهر فوق العاده دیدنی در اروپا برای تور ژانویه

شاید به این فکر کرده باشید که برای تعطیلات سال نو میلادی با کدام تور کریسمس و به کدام شهر اروپا سفر کنید . در اینجا قصد داریم ده شهر اروپایی که برای تعطیلات ژانویه فوق العاده هستند معرفی کنیم . این شهرها ، شهرهای شلوغ اروپایی و مناطق آرامی هستند که می توان در قالب تور اروپا در برنامه سفر شما قرار گیرند و خاطرات بی نظیری را برای کریسمس رقم بزنند .

1 – الگارو، پرتغال

اگر می خواهید سواحل آفتابی را در زمستان تجربه کنید الگارو پرتغال بهترین منطقه برای این امر است و اگر هزینه سفر به بالی و مالدیو را ندارید باز هم این منطقه از پرتغال را به شما پیشنهاد می کنیم که بسیار زیباست . این منطقه از نظر هزینه گردشگری و روزهای آفتابی که دارد کم نظیر است . البته اگر می خواهید در تور کریسمس خود بارش برف هم حضور داشته باشد این منطقه مناسب نیست زیرا در این منطقه 300 روز از سال ، هوا آفتابی می باشد .

2- کورتینا، ایتالیا

کورتینا در کوه های شمال ایتالیا و در فاصله تقریبا دو ساعتی از ونیز قرار دارد ، محل بسیار خوبی برای اسکی کردن است البته یک چشمه آب گرم هم در این منطقه وجود دارد که می توانید در هوای سرد این منطقه از گرمای چشمه آب گرم نیز لذت ببرید .مجموعه اسکی این منطقه بسیار لوکس است که البته هزینه اسکی در این منطقه کمتر از مناطق شمالی اروپاست .بهتر است تور ایتالیا را انتخاب کنید که کورتینا هم در برنامه سفر شما باشد .

3- لندن، انگلستان

بی شک لندن را نمی توان در میان شهرهای جذاب برای تور ژانویه انگلستان قرار نداد . شهر لندن در زمستان بسیار زیباست و بی شک یکی از مقاصد اصلی گردشگران در میان تورهای ژانویه است . مراسم ویژه برای کریسمس که هر ساله متفاوت تر از سال پیش برگزار می شود ، مغازه ها و کاخ ها که همگی به استقبال سال نو می روند بی نظیر است و به طور حتم شما می توانید یک سفر فراموش نشدنی را با یک تور ژانویه انگلستان داشته باشید .

 10 شهر فوق العاده دیدنی در اروپا برای تور ژانویه

 

4- لوزان ، سوئیس

لوزان در تمام فصول همیشه یکی از مقاصد برتر گردشگری در اروپاست اما در تعطیلات سال نو جاذبه های دیگری نیز به آن اضافه می شود . لوزان همیشه مقصدی برای گفتگوی های سیاسی و رده بالای ملل مختلط بوده است. شما می توانید مسیر ژنو تا لوزان را یک ساعته با قطار بپیمایید و از مناظر مسیر نیز لذت ببرید . تعطیلات سال نو در لوزان یک تجربه جدید است که البته نسبت به دیگر مقاصد تورهای ژانویه گران تر است . اما مناظر آلپ و مراسم ویژه کریسمس ارزش آن را دارید که امسال به آنجا بروید.

5- وین ، اتریش

وین از سال 1900 یک شهر فرهنگی در اروپا به حساب می آید ، یک شهر شیک و تمیز که در فصل تعطیل سال نو برای کریسمس آماده می شود و به هر حال می توانید همه جای شهر بوی سال نو را احساس کنید . بی شک پایتخت کشور اتریش با تاریخ و ساختمان های بی نظیرش در فصل زمستان و کریسمس عالی و باشکوه خواهد بود . تور اروپا بدون حضور اتریش چیزی کم دارد.

6- گشتاد،سوئیس

گشتاد در غرب سوئیس با جشنواره بالون هوای گرم به استقبال تعطیلات کریسمس می رود . جشنواره 9 روزه همراه با فرصت اسکی کردن در این شهر با کوه های پوشیده از برف یک شهر بی نظیر برای سفر تعطیلات ژانویه است و از طرفی هم بر فراز آسمان  می توانید از طبیعت غرب سوئیس لذت ببرید .

7- مونت کارلو، موناکو

در ماه ژانویه در این شهر که متعلق به دومین کشور کوچک اروپا، موناکو است ، مسابقات فرمول یک برگزار می شود که هر ساله گردشگران زیادی را به سمت این رویداد ورزشی از سراسر دنیا جذب می کند که مراسم باشکوهی هم در هتل پاریس این شهر برگزار می شود که همه بازدید کنندگان از این شهر حق شرکت در این مراسم را خواهند داشت . همچنین شما می توانید در این شهر زیبا قایق سواری کنید که در غروب های زمستانی این شهر، تجربه ای فوق العاده خواهد بود .

 10 شهر فوق العاده دیدنی در اروپا برای تور ژانویه

 

8- والتا، مالت

والتا در سال 2018 به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا انتخاب شد این شهر که در سواحل سرسبز دریای مدیترانه قرار دارد مراسم سال نو را در 14 ژانویه جشن می گیرید . جشنواره ها، تاتر و اجرای نمایش های مختلف در ایام سال نو میلادی می تواند خاطره انگیز باشد .

9- آکسفورد، انگلستان

آکسفورد در فصل تابستان شلوغ است، پر از صف های طولانی و پر از گردشگر اما در فصل زمستان شهر آرام تری است که می توانید از قدیمی ترین موزه انگلستان بازدید کنید و از تک تک المان های این موزه لذت ببرید که هیچ کجای دیگر نخواهید دید .خرید در این شهر تاریخی می تواند شما را به قرن ها پیش ببرد ،  همچنین می توانید از بازار قدیمی شهر نیز بازدید کنید که در سراسر اروپا نظیر ندارد.

10- بودا پست ، مجارستان

بوداپست نیاز به تعریف ندارد، بی شک این مقصد اروپایی از تمامی مناطق اروپایی در ژانویه قشنگ تر و بازدید از آن نفس گیر تر خواهد بود و در میان تور های اروپا جایگاه ویژه ای دارد. خوشبختانه این شهر المان های تاریخی بی نظیر و اپرای فوق العاده ای دارد که در فصل تعطیلات ژانویه اپرای این شهر نیز فعال است . ژانویه فرصت عالی برای دیدن اپرای بی همتای بوداپست است این فرصت را از دست ندهید .

بازدید 4918 دفعه
View My Stats