معرفی هتل های پاریس

پاریس شهر گرانی است اما این شهر با جاذبه های فوق العاده خود هر ساله  گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند  از این رو برای پایین نگه داشتن هزینه ها و صرفه جویی بیشتر در تورپاریس بهتر است به نکات مهمی توجه کنیم . یکی از این نکات مهم  رزرو هتل در پاریس است که اگر درست انجام شود می تواند هزینه خوبی برای برای شما صرفه جویی کند . ما در این جا قصد داریم مناطق مختلف پاریس که هتل های خوبی در آنجا قرار دارند را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بر حسب بودجه خود بهترین تصمیم را برای رزرو هتل بگیرید .

پاریس شهری که تقریبا به صورت یک دایره استو از 20 منطقه تشکیل شده است . نقشه شهر پاریس را تقریبا در تمامی فروشگاه های شهر می توانید پیدا کنید که 5 یورو است اما می توانید از هتل محل اقامت خود نیز نقشه شهر و دسترسی مترو و اتوبوس را به رایگان دریافت کنید. ایستگاه های قطار و فرودگاه بین المللی شارل دوگل این شهر را به شهری با دسترسی آسان تبدیل کرده است.

در ادامه می خواهیم چهار منطقه از مناطق پاریس را معرفی کنیم که اصولا هتل های بیشتری در آنجا قرار دارند. و در مورد ویژگی های هر کدام، ضعف ها و نقاط قوت هر کدام صحبت خواهیم کرد .

 معرفی هتل های پاریس

 

  • منطقه مون پارناس(Montparnasse)

مون پارناس بخش هایی از مناطق 6 ، 14 و 16 پاریس را شامل می شود .این منطقه در کنار رود سن قرار گرفته است و یکی از مناطق زیبای شهر پاریس است که هتل های بسیار خوبی در این منطقه قرار دارد.مراکز خرید  عالی و با قیمت های بسیار خوبی در این منطقه قرار دارد که یک برج بلند هم به همین نام در آن قرار دارد که یکی از بلند ترین برج های اروپاست . مون پارناس را محله کافه ها و موسیقی می دانند که بی شک  از دیدن جاذبه های آن سیر نخواهید شد . هتل های این منطقه هم در سطح کیفی خوبی قرار دارند که با توجه به قیمت نسبتا خوب هتل ها و همین طور دسترسی آسان با ایستگاه متروی این منطقه  اقامت در آنها به صرفه و اقتصادی خواهد بود .

  • منطقه لا د فانس (La Défense)

این منطقه در امتداد خیابان شانزه لیزه قرار دارد و یک منطقه تجاری در پاریس است که شرکت های بزرگ بسیاری در این منطقه قرار دارد . این منطقه در حومه شهر پاریس واقع شده است و بر این اساس بنا نهاده شده که نام  بزرگ ترین منطقه تجاری اروپا را یدک بکشد.

 هتل های این منطقه قیمت مناسبی دارند که شما می توانید با پرداخت مبلغ خوبی هتل هایی را برای اقامت انتخاب کنید البته هر چقدر که میزان مبلغ پرداختی شما پایین تر باشد به همان مقدار خدمات کمتری را از سوی هتل ها دریافت خواهید کرد. به طور متوسط 90 دلار برای دو  مهمان در هتل های این منطقه کافیست . دلیل این قیمت نیز مشخص است زیرا این منطقه یک منطقه تجاریست و هتل های این منطقه سعی می کنند خدمات و قیمت های خود را در سطح تجاری نگه دارند. 

  • منطقه برج ایفل (Tour Eiffel)

منطقه برج ایفل تقریبا در مرکز پاریس و درکنار میدان شان دو مارس قرار گرفته است که هر ساله بازدید کننده های بسیاری را به سمت خود جذب می کند به طوری که برج ایفل را پر طرفدارترین بنای تاریخ بشریت می نامند که تا به حال میلیون ها نفر از آن بازدید کرده اند.  این منطقه هر ساله شاهد مراسم های ویژه فرانسویان است از جمله این جشن ها جشن ملی فرانسه است که بسیار با شکوه برگزار می شود . بی شک  تعداد هتل هایی که کنار این برج زیبا ساخته شده اند بسیار زیاد بوده و شما به عنوان گردشگر می توانید راحت تر از دیگر مناطق فرانسه در نزدیکی برج ایفل هتل خوبی را برای اقامت پیدا کنید .

هتل های این منطقه به دلیل محل قرار گرفتنشان در مرکز شهر لوکس تر و گران تر هستند اما هزینه بالا در مقایسه با چیزی که شما در طول اقامتتان در پاریس خواهید داشت قابل توجیه است . دسترسی آسانتر به مناطق مختلف مرکزی شهر و بازدید از آنها بدون طی کردن مسافتی از حومه شهر تا مرکز آن می تواند برای اقامت در  هتل ها این منطقه  یک مزیت محسوب شود .

 معرفی هتل های پاریس

 

  • منطقه شانزه لیزه(Champs-Elysées)

شانزه لیزه در منطقه هشت پاریس قرار گرفته است و بخش اعیان نشین پاریس است که یکی از معابر اصلی شهر نیز است . این خیابان زیبا بهترین منطقه شهر پاریس است که فرانسوی ها اعتقاد دارند زیباترین خیابان دنیاست. البته شاید کمی اغراق آمیز باشد اما این خیابان واقعا زیباست و هتل های لوکسی در آن قرار دارد . هتل های این منطقه گرانتر و لوکس تر از باقی مناطق پاریس است . از جهتی هم نیازی نیست هزینه حمل و نقل درون شهری را بپردازید زیرا در این منطقه هر چه که یک گردشگر بخواهد فراهم است . اما به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود در این منطقه اقامت کنید زیرا  اقامت در این منطقه به صرفه و اقتصادی نیست و هزینه های شما را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

بازدید 4269 دفعه
View My Stats