درباره اتریش


اتریش کشوری در اروپای مرکزی و هم مرز با کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا است ، پایتخت این کشور وین است که بزرگترین شهر این کشور نیز به حساب می آید. اتریش با دارا بودن کوهستان بلند آلپ و همسایگی با کشورهای زیبایی همچون ایتالیا ، اسلوونی، سوییس و آلمان موقعیت بسیار خوبی برای جذب گردشگر دارد و هر ساله گردشگران زیادی برای دیدن زیبایی های آن به این کشور سفر می کنند. با ما همراه باشید تا به معرفی بخش های مختلفی بپردازیم که با کمک آن اتریش را بهتر بشناسید.


جاذبه های گردشگری اتریش


اتریش با دارا بودن کوهستان ها و طبیعت بسیار زیبا نماد جذابی برای اروپای مدرن و سبز است. شهر های اتریش با دارا بودن فرهنگ غنی و مردم شاد ، یکی از بهترین کشورها برای تورهای اروپا است. وین به عنوان پایتخت این کشور معرف اتریش است. با وجود پیشرفت های دنیای مدرن که در همه شهر های اتریش کاملا محسوس است اما اتریش ها و به ویژه اهالی شهر وین در کنار پیشرفت ها ، به حفظ سنت ها و تاریخ خود به شدت پایبند بوده اند . یکی دیگر از مناطق زیبای اتریش که در طی سال جذب گردشگر خوبی را دارد دهکده هالستات اتریش است که دهکده آرام کوهستانی است که دریاچه زیبایی هم به همین نام دارد. وجود دریاچه و کوهستان باعث شده است این دهکده به یکی از برترین مقاصد گردشگری اتریش تبدیل شود. سالزبورگ اتریش نیز یک شهر هنری است. این شهر زادگاه موتزارت است و گالری های هنری فوق العاده ای در این شهر قرار دارد که بازدید از آنها خالی از لطف نیست . اینزبورک نیز با داشتن پیست اسکی و کوهستان های پر برف محل خوبی برای گردشگرانی است که می خواهند به ورزش های زمستانی بپردازند . این شهر همچنین دارای موزه و کلیسای فوق العاده ای است که بازدید از آنها برای هر گردشگری توصیه می شود.

درباره اتریش

وقت سفارت اتریش و نکات مهم آن


برای سفر به اتریش شما نیاز به ویزای شنگن دارید. حوزه شنگن به منطقه ای از اروپا گفته می شود که قانون کنترل گذرنامه در هنگام ورود را برای مسافران حذف کرده است. اتریش نیز با امضا پیمان شینگن در تاریخ 1995 به عضویت این منطقه در آمده است. در این قسمت می خواهیم در مورد نحوه گرفتن وقت سفارت اتریش را بیان کنیم. نکاتی که در ادامه می آید مراحل اخذ ویزای شنگن را در بر می گیرد:
- تعیین وقت قبلی منحصرا از طریق ایمیل سفارت مورد پیگیری قرار می گیرد.
- اولین نکته در این مورد این است که اگر می خواهید در زمان خاصی به یکی از کشورهای اروپایی سفر کنید باید بدانید که تعیین وقت ملاقات برای اخذ ویزای شنگن اتریش کاری زمان بر است و نباید انتظار داشته باشید این کار سریعا انجام شود
- دومین نکته در مورد اخذ ویزای شنگن اتریش این است که برای هر نفر وقت ملاقات جداگانه ای تعیین می شود. به طور مثال اگر یک خانواده پنج نفری هستید باید پنج وقت ملاقات برای سفارت تعیین گردد.
- اگر خواستار اخذ ویزای کوتاه مدت هستید باید از سفارت اتریش وقت ملاقات قبلی بگیرید و همچنین مدارک دعوتنامه معتبر خود را به همراه داشته باشید.
- تاریخ ملاقات شما در سفارت، بین 90 تا 30 روز قبل از مسافرت شما باید انجام پذیرد . بیرون از این محدوده نباید وقت ملاقات داشته باشید.
- اخذ انواع ویزاهای نوع A و نوع D فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است.
- برای تکمیل مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید. به خاطر داشته باشید هر گونه اشکالی در مدارک ارسالی روند اخذ ویزای شینگن را با مشکل رو به رو خواهد کرد. پس قبل از هر گونه اقدامی با کارشناسان ویزای شنگن تماس بگیرید و از آنها مشاوره بخواهید.
- در خواست روادید شنگن از طریق شرکت VFS انجام می پذیرد اما اگر مورد خاصی دارید که باید مستقیما از طریق سفارت اقدام کنید باید طی یک ایمیل با ذکر شماره تلفن دلایل این کار را به دقت توضیح دهید.

درباره اتریش

 

بازدید 4997 دفعه
View My Stats