تور اروپا

آژانس مسافرتی آندیاسیر به عنوان برگزار کننده تور اروپا به صورت ترکیبی و همچنین اخذ ویزای شینگن در موعد مقرر است. برگزاری مستمر تورهای اروپا از مهمترین فعالیتهای این آژانس بوده است.در تورهای ترکیبی اروپا با توجه به مقاصد تور امکان بازدید از فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، اکراین، سوئیس و ... را خواهید داشت که سفری به یادماندنی برای مسافران است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور اروپا و کسب اطلاعات در زمینه ویزای شینگن  با شماره تلفن :021-22053073  (10 خط ویژه)  تماس حاصل نمایید.

تور آموزشی سوئیس ویژه پزشکان

مدت تور: 5روز
  تاریخ رفت :  22 بهمن ماه 1398

چهارمین دوره تور سوئیس ویژه پزشکان

کارگاه آموزشی تخصصی به زبان فارسی در سازمان بهداشت جهانی

 خدمات تور سوئیس :

 

 بلیط رفت و برگشت ، ویزا ، معرفی نامه ، اقامت با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی ، تور لیدر در فرودگاه ژنو به مسافرها ملحق می شود، یک گشت ، بیمه مسافرتی

کارگاه آموزشی تخصصی به زبان فارسی در سازمان بهداشت جهانی با مدرک معتبر****

 

توضیحات :

1- تسویه ریالی مبلغ قرداد و 50% هزینه ارزی موقع ثبت نام الزامی میباشد.
2-مسئولیت کنترل پاسپورت و ممنوع خروج بودن به عهده درخواست دهنده میباشد و آژانس هیچ مسئولیتی ندارد
3- در صورت عدم صدور ویزا توسط سفارت هیچ مسئولیتی متوجه آژانس آندیا سیر نمیباشد و شرایط کنسلی براساس پیوست قرارداد می باشد
4-هزینه صدور گواهینامه جداگانه دریافت می گردد
5- ضمانت برگشت ( چک تضمین شده رمزدار) برای هر یک از افراد خانواده ، .100 میلیون تومان و افراد مجرد 150میلیون تومان در وجه آژانس آندیا سیر آریا ( اصل تمامی مدارکی که مسافرین به سفارت ارائه میدهند تا پایان سفر نزد آژانس می ماند
6- دو هفته قبل از سفر کلیه هزینه های ارزی می بایست تسویه گردد

 

تور سوسیس 5 روز 98

بازدید 3837 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 05 آذر 1398 11:30

راهنمای سفر به سوئیس


سوئیس کشوری است در اروپای غربی که از شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است.
این کشور 7٫5 میلیون نفر جمعیت و مساحتی بالغ بر 41٬290 کیلومتر مربع دارد.سوئیس کشوری است به صورت جمهوری فدرال تککانتون و از 26 ایالت تشکیل شده‌است که «کانتون» خوانده می‌شوند.
پایتخت سوئیس شهر برن است و قطب‌های اقتصادی این کشور دو شهر جهانی ژنو و زوریخ هستند. سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و درآمد سرانه در این کشور با 39٬000 دلار برای هر نفراز بالاترین‌ها در جهان است.
سوئیس کشوری چندزبانه است و در آن چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش به رسمیت شناخته می‌شوند.
سوئیس دارای سابقهٔ طولانی بی‌طرفی در مناسبات جهانی است، به‌طوری‌که این کشور از سال 1815 تاکنون وارد هیچ جنگی نشده‌است. این کشور مقر بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی چون صلیب سرخ و سازمان تجارت جهانی است. یکی از دو دفتر اروپایی سازمان ملل نیز در این کشور و در شهر ژنو قرار دارد.
تأسیس کشور سوئیس در تاریخ 1 اوت 1291 ذکر می‌شود و این روز در سوئیس تعطیل ملی است

 

View My Stats