تور استرالیا

آژانس مسافرتی آندیاسیر به عنوان برگزار کننده تور استرالیا با اقامت در بهترین هتل های منتخب و بازدید از جاذبه های توریستی استرالیا طبق برنامه سفر است. در تور استرالیا می توانید از شهرهای ملبورن ، سیدنی ، گلدکوئست دیدن کنید و سفری به یاد ماندنی با تور استرالیا داشته باشید.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور استرالیا و همچنین تور استرالیا نوروز 97   با شماره تلفن :021-22053073  (10 خط ویژه)  تماس حاصل نمایید.

تور استرالیا نوروز 99|11 روز

 

مدت تور : 2شب ملبورن ،4شب گلدکست، 4شب سیدنی

  دوره اول : تاریخ رفت : 29 اسفند (19مارچ) تاریخ برگشت :11 فروردین (30 مارچ)

 

 

خدمات تور :

صبحانه بوفه در تمام شهر ها + تهیه بلیط هواپیمایی از شرکت هواپیمایی قطر ایرویز + ترانسفر هوایی بین شهرهای استرالیا از طریق یکی از شرکت های هواپیمایی داخلی استرالیا + راهنماي فارسي زبان + ترانسفر فرودگاهي + اخذ ويزاي انفرادی استراليا + يك گشت نيمروز در شهر ملبورن به همراه ناهار + يك گشت نيمروز در شهر سیدنی به همراه ناهار و یک گشت تمام روز +یک گشت تمام روز از شهر بریزبین + یک گشت تمام روزدر شهر گلدکست به همراه ناهار + تهیه بلیط هواپيما بین ملبورن تاگلدكست و گلدکست تا سيدني + اقامت در هتلهاي 5 ستاره در هر شهر.

 

 

بازدید 1867 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 28 دی 1398 11:35

راهنمای سفر به استرالیا

تور استرالیا پر از جاذبه های گوناکون و مکان های دیدنی است. استرالیا را چندین اقیانوس دربرگرفته و هیچ مرز خاکی با بقیه ی کشورهای دنیا ندارد.پایتخت کشور استرالیا، کانبرا است اما شهر مهم و توریستی آن سیدنی محسوب می شود. تور استرالیا یکی از معروف‌ترین مقصدهای گردشگری دنیا است.

در تور استرالیا می توانید از شهرهای ملبورن ، سیدنی ، گلدکوئست دیدن کنید. گشت و گذار در سیدنی بزرگترین شهر استرالیا را از دست ندهید. در سیدنی به پل بندرگاه سیدنی بروید و از خانه اپرای سیدنی دیدن کنید.

در تور استرالیا بازدید از برج ملبورن، میدان فدریشن، کلیسای سینت پال، ساختمان ویکتوریا و شهر ساحلی گلدکوئست را تجربه کنید.

 

 

View My Stats