شرایط و مدارک لازم جهت تحصیل در تایوان

 لازم به ذکر است که جهت تحصیل در تایوان پس از تحویل مدارک تحصیلی و رزومه خود به این شرکت، روش مناسب توسط کارشناسان این شرکت برای تحصیل در کشور تایوان مورد بررسی قرار می گیرد تا دانشجویان عزیز بیشترین امکان بهره گیری از فضای علمی و رقابتی موفق تایوان را داشته باشند. دانشگاههای تایوان که این موسسه اقدام به اخذ پذیرش می نماید همگی دارای مجوز معتبر از وزارت علوم دولت تایوان بوده و با عنوان "دانشگاه University" هستند و نه  با عنوانهای موسسات فنی و حرفه ایی، کالج و یا موسسات متفرقه دیگر.
همچنین این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب قادر است برای اولین بار در کشور برای دانشجویان پسا دکترا و فرصت مطالعاتی طبق پیشینه تحقیقاتی دانشجویان اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی تایوان نماید.

از آنجایی که تحصیل در تایوان در مقطع کارشناسی، به زبان چینی است لذا علاقمندان میتوانند ابتدا به فراگیری زبان چینی بپردازند و سپس تحصیلات خود را ادامه دهند. لذا برای اخذ پذیرش تحصیلی تایوان در مقطع کارشناسی علاقمندی به فراگیری زبان چینی از شروط اصلی است و در صورت تمایل پس از مشاوره با کارشناس تحصیلی این شرکت، اقدام به اخذ پذیرش صورت خواهد شد و هزینه های مربوط اعلام میشود.

مدارک لازم تحصیل در تایوان :

1- اصل و کپی مدرک و ترجمه آخرین مقطع تحصیلی به همراه مهر وزارت خارجه، علوم و دادگستری.

2- ریز نمرات ترجمه شده با مهر وزارت خارجه، علوم و دادگستری.

3- پاسپورت با اعتبار حداقل یکسال؛

4- فایل اسکن کلیه مدارک فوق بر روی سی دی و یا ایمیل به ایمیل شرکت.

5- مدرک زبان

 

View My Stats