تور برزیل

آژانس مسافرتی آندیاسیر به عنوان برگزار کننده تور برزیل با اقامت در بهترین هتل های منتخب و بازدید از جاذبه های توریستی برزیل طبق برنامه سفر است. در تور برزیل می توانید از شهرهای ریودوژانیرو ، سائوپائولو، ایگواسو، مانائوس و آمازون دیدن کنید و سفری به یاد ماندنی با تور برزیل داشته باشید.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور برزیل و همچنین تور برزیل نوروز 97   با شماره تلفن :021-22053073  (10 خط ویژه)  تماس حاصل نمایید.

تاریخ سفر 28 اسفند تا 13 فروردین (14روز و 13شب)

2 شب سائوپائولو، 3 شب ایگواسو، 3 شب کروز، 5 شب ریودوژانیرو

خدمات تور برزیل نوروز 97 : بليت های داخلی رفت و برگشت هواپيما - ترانسفرهاي فرودگاهي خارج از کشور-اقامت در بهترين هتل هاي منتخب با صبحانه بوفه گرم- بازديدهاي از پيش تعيين شده طبق برنامه سفر | وروديه محل هاي مورد بازديد گروهي | همراهي تورلیدر طراز اول فارسي زبان از ابتدا تا انتهاي سفر

راهنمای سفر به برزیل

برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است که پایتخت آن برازیلیاست. برزیل جاذبه های توریستی فراوانی دارد و افراد زیادی از سراسر جهان تور برزیل را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند.

در  تور برزیل ، می توانید از آبشار ایگواسو، یکی از بزرگترین آبشارهای دنیا در رودخانه ایگواسو با شکوه و عظمت نفس گیر دیدن کنید.علاوه بر این در تور برزیل شهر ریودوژانیرو یکی از مقاصد دیدنی و محبوب به شمار می آید.ریو ترکیبی از مناظر شهری، جنگل های بارانی و سواحل زیباست.

در تور برزیل بازدید از مجسمه مسیح، بزرگترین اثر هنری ساخت بشر که از عجایب هفتگانه دنیاست، تجربه ای بی نظیر و خاطره ای به یاد ماندنی است. سائوپائولو نیز مقصدی رویایی به شمار می‌ آید و جاذبه های زیادی برای دیدن دارد.