نظرسنجی: مرجع تور و بلیط ارزان و اطلاعات مفید گردشگری، بهترین و بروز ترین تور ها را در <a href="http://www.lahzeakhar.com">وب سایت لحظه آخر</a> مشاهده کنید
http://www.lahzeakhar.com
http://www.lahzeakhar.com
[نمایش نتایج]
 
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعات و موقعیت کشور برزیل
#1
کشور برزیل در نیم کره ی غربی زمین واقع شده و در قاره ی آمریکای جنوبی قرار گرفته است. این کشور سرسبز که در شرقی ترین قسمت قاره ی آمریکا قرار دارد، پنجمین کشور وسیع دنیا بوده و همچنین سومین کشور وسیع در در قاره های آمریکا می باشد. برزیل پرجمعیت ترین کشوره آمریکای جنوبی می باشد وپایتخت آن برزیلا از نمای بالا و در روی نقشه، به شکل یک هواپیما دیده می شود.
[تصویر:  Brazil-6.jpg]
در گذشته ریودوژانیرو که یکی از شهر های مهم برزیل می باشد، پاتخت کشور پرتغال بوده است. چرا که این کشور مدت زیادی مستعمره پرتغالی ها بوده و آن ها پس از ورود خود، این منطقه را تحت سلطه ی خود گرفتند. همچنین تا به امروز شهر ریو تنها پایتخت اروپایی بوده، که خارج از قاره ی اروپا قرار داشته است. کشور برزیل منطقه ی بسیار وسیعی را در میان اقیانوس اطلس و مرکز آمریکای جنوبی در بر گرفته، و به جز شیلی و اکوادور با تمامی کشور های قاره ی جنوبی هم مرز می باشد. همچنین این کشور وسیع غریب به نیمی از مساحت قاره ی آمریکای جنوبی را فرا گرفته است. شما در این کشور شاهد تنوع جغرافیایی بسیاری خواهید بود، که شامل جلگه های پست کوه ها، تپه ها، کوه ها و زمین های بایر نیز می شود. قسمت اعظم ارتفاعات برزیل در جنوب آن واقع شده و به طور کلی در قسمت های جنوبی کشور شاهد ناهمواری های بیشتری می توان بود.
[تصویر:  Brazil-8.jpg]
گردشگران عریز و گرامی و همچنین بازدید کنندگان محترم می توانند برای کسب آگاهی از تورهای ارزان و لحظه آخری و هتل های درخواستی به سایت لحظه آخر مراجعه نمایند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان