برای ثبت نام لاتاری 2019 مدرکی از شما دریافت نمیشود. شما فقط چند فرم سفارتی تکمیل میکنید و اگر برنده لاتاری شدید باید مدارکی برای سفارت آماده کنید.

برای ثبت نام هیچ شرطی نیست. شما با هر مدرکی یا هر سنی میتوانید در قرعه کشی شرکت کنید، اما پس از برنده شدن برای اخذ ویزا باید دارای شرایطی باشید.ثبت نام لاتاری گرین کارت ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا است که هر ساله در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد.برای ثبت نام هیچ شرطی نیست. شما با هر مدرکی یا هر سنی میتوانید در قرعه کشی شرکت کنید، اما پس از برنده شدن برای اخذ ویزا باید دارای شرایطی باشید.پس هر کسی با هر شرایطی میتواند برنده شود اما پس از برنده شدن برای دریافت ویزا باید مدارکی ارائه کنید که نشان دهد شما شرایط دریافت ویزای DV یا ویزای تنوع نژادی یا ویزای لاتاری را دارید. شرایط دریافت ویزای تنوع نژادی ساده است. از نظر قانون کلی شما باید دیپلم دبیرستان داشته باشید. دیپلم دبیرستان آمریکا معادل 12 سال تحصیل در ایران است. یعنی حداقل پیش دانشگاهی نظام جدید یا کلاس 12 ام نظام قدیم. برای فنی حرفه ای ها که دیپلم آنها یازده ساله است در صورتی که بیش از یک سال وارد دانشگاه شده باشند میتوانند این تحصیلات را معادل دیپلم آمریکا بدانند.

ثبت نام کارتهای پیش پرداخت ارزی دانلود فرم ثبت نام مستر کارت آژانس مسافرتی آندیاسیر از زیر مجموعه های گروه مالی گردشگری و از شرکتهای تابعه بانک گردشگری با هدف…

ویژگی های کلیدی

این نوع کارت بدون اتصال به حساب بانکی می باشد، مشتری وجه خود را به صورت ریالی پرداخت و کارت بصورت مستقیم بر پایه یورو شارژ می گردد.

این کارت ها علاوه بر استفاده از دستگاه ATM بانکی متصل به شبکه مستر و برداشت نقدی وجه، قابلیت استفاده در pos فروشگاهی و خریدهای اینترنتی را دارا می باشد.

این کارت ها در 4 نوع مختلف با محدودیت سقف تراکنش سالیانه می باشند.

جدول زیر خلاصه ای از اطلاعات این نوع کارت را نمایش می دهد.

نوع کارت

نوع ارز

استفاده از دستگاه POS

استفاده از دستگاه ATM

پرداخت اینترنتی

درج نام روی کارت

مدت اعتبار

قابلیت تمدید

محدودیت تراکنش سالیانه

قیمت فروش با احتساب ارزش افزوده

Prepaid با نام

یورو

36 ماه

تا سقف 5000 یورو در سال

300،000 تومان

Prepaid با نام

یورو

36 ماه

تا سقف 10000 یورو در سال

325،000 هزار

Prepaid با نام

یورو

36 ماه

تا سقف 20000 یورو در سال

375،000 تومان

 

 

مشخصات کارت پیش پرداخت ارزی (PrePaid) خریداری شده:

 • نوع کارت: مستر کارت از نوع prepaid با قابلیت شارژ از صد یورو تا سقف موجودی کارت
 • دارای 36 ماه اعتبار از تاریخ تحویل به مشتری و دارای چیپ امنیتی رمزدار
 • انجام خرید آنلاین اینترنتی تا سقف موجودی کارت
 • امکان خرید اینترنتی از طریق پایانه های فروشگاهی (pos) تا سقف موجودی کارت
 • دریافت وجه نقد از دستگاه های خودپرداز (ATM)
 • هزینه ها براساس ارز محلی کشور مقصد و با نرخ جهانی سایت رویترز و یا سایر مرجع های رسمی تبدیل نرخ مستر قابل تبدیل می باشد.
 • امکان انتقال وجه بین دارندگان کارت از یک نوع امکان پذیر می باشد.
 • مرجع مشخص نرخ حواله یورو در صرافی بانک گردشگری می باشد.

 

 کارمزد ها

 • کارمزد پرداخت آنلاین (تراکنش های اینترنتی) برابر با 1 درصد با سقف کارمزد 5 یورو می باشد.
 • کارمزد خرید از طریق پایانه های فروشگاهی در انگلیس معادل 1/5 یورو به اضافه 1 درصد با سقف کارمزد 5 یورو می باشد.
 • کارمزد خرید از طریق پایانه های فروشگاهی بین المللی معادل 2 یورو به اضافه 2/2 درصد با سقف کارمزد 6 یورو می باشد.
 • کارمزد دریافت وجه نقد از دستگاه های خودپرداز انگلیس معادل 2 یورو به اضافه 2/5 درصد با حداکثر کارمزد 6 یورو می باشد.
 • کارمزد دریافت وجه نقد از دستگاه های خودپرداز بین المللی معادل 3 یورو به اضافه 2/5 درصد با حداکثر کارمزد 6 یورو می باشد.

 

 

 

 

جهت ثبت نام در لاتاری فرم های زیر را دانلود و تکمیل نمائید.پس از تکمیل به آدرس ایمیل زیر یا شماره تلگرام زیر ارسال نمائید

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تلگرام : 09211884838

 دانلود فرم ثبت نام در لاتاری افراد مجرد

دانلود فرم ثبت نام در لاتاری افراد متاهل

 این آژانس ادعا دارد که می تواند مناسب ترین قیمت و بهترین توصیه را برای رزرو هتل خارجی  در تمام نقاط جهان به متقاضیان ارائه دهد.

مزیت های رزرو هتل های خارجی  توسط آندیا سیر

 

 مشاوره و راهنمایی دقیق جهت انتخاب محل هتل

الزاما" شاید قیمت پیشنهادی کارشناسان ما به شما در بین سایت های رزرواسیون آنلاین که در دنیا خدمات رزور هتل ارائه می دهند کمترین قیمت نباشد ولی قطعا راهنمایی ما به شما می تواند کمک بزرگی در انتخاب مناسب ترین هتل و منطبق با خواسته های شما باشد.
بعضی از متقاضیان شناخت درستی از محل قرارگیری هتل های خارجی در هر شهر ندارند و ممکن تنها به دلیل  پایین بودن قیمت ، هتلی را نتخاب نمایند که بعد از مراجعه به متوجه می شوند که بسیار دور از مرکز شهر و محل خاصی که باید به آنجا رفت و آمد کنند می باشد و این هزینه های بسیاری را به آنها تحمیل می کنند.
و همچنین به دلیل اینکه آژانس آندیا سیر صرفا در زمینه رزرو هتل خارجی فعالیت نمی کند و برگزار کننده تورهای مختلف خارجی می باشد تجربه کافی در زمینه موقعیت هتل های خارجی در شهر های مختلف دارد.

چرا رزرواسیون آنلاین نداریم؟

متاسفانه یکی از مشکلات سایت هایی که در ایران خدمات رزور هتل های خارجی را به صورت آنلاین ارائه می دهند بروز نبودن قیمت ها و اطلاعات هتل ها می باشد چون بروزرسانی کردن قیمت این تعداد هتل های خارجی به سادگی امکان پذیر نیست.
آژانس آندیا سیر در هر زمان به وب سایت های معتبر خارجی دسترسی دارد که مشخصات بیش از 300 هزار هتل در آنها هست و قیمت رزرو هتل خارجی را هر لحظه به روز  رسانی می کنند .

پرداخت هزینه هتل به صورت ریالی

هزینه رزرو هتل خارجی  را می توانید به صورت ریالی پرداخت و بلافاصله  ووچر دریافت کنید.و همچنین نحوه کنسلی هتل را به وضوح به درخواست کنندگان اعلام می نماید.

لذا توصیه ما به شما تماس با آژانس آندیا سیر و مشاوره و راهنمایی گرفتن ار کارشناسان می باشد. جهت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن دفتر : 073 053 22 -021

تلفن همراه : 38 48 188 -0921

 

 لازم به ذکر است که جهت تحصیل در تایوان پس از تحویل مدارک تحصیلی و رزومه خود به این شرکت، روش مناسب توسط کارشناسان این شرکت برای تحصیل در کشور تایوان مورد بررسی قرار می گیرد تا دانشجویان عزیز بیشترین امکان بهره گیری از فضای علمی و رقابتی موفق تایوان را داشته باشند. دانشگاههای تایوان که این موسسه اقدام به اخذ پذیرش می نماید همگی دارای مجوز معتبر از وزارت علوم دولت تایوان بوده و با عنوان "دانشگاه University" هستند و نه  با عنوانهای موسسات فنی و حرفه ایی، کالج و یا موسسات متفرقه دیگر.

همچنین این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب قادر است برای اولین بار در کشور برای دانشجویان پسا دکترا و فرصت مطالعاتی طبق پیشینه تحقیقاتی دانشجویان اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی تایوان نماید.

 پیکاپ پاسپورت آمریکا ( دبی، آنکار، ارمنستان )

دبی، آنکارا، ارمنستان ( گرفتن وقت + هزینه واریز بانک جهت مصاحبه + پر کردن فرم DS160 ) ( عادی 250 دلار )
دبی، آنکارا، ارمنستان ( گرفتن وقت + هزینه واریز بانک جهت مصاحبه + پر کردن فرم DS160 ) ( فوری 330 دلار )


جهت اطلاعات بیشتر با شماره 22053073 تماس حاصل فرمائید

این شرکت خدمات اخذ پذیرش تحصیلی تایوان در مقاطع کارشناسی ارشد، دکترا، پسا دکترا و فرصت مطالعاتی با و بدون بورس تحصیلی تایوان برای دانشجویان و دانش پژوهان عزیزمان را با شرایط زیر انجام میدهد:

صفحه1 از2

تماس با آندیا سیر

 • تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خ ناهید شرقی، پلاک 26، ط 2، واحد 6
 • 22053163
 • 22053073
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آخرین ارسال هاى انجمن

Top