تور آموزشی سوئیس ویژه پزشکان

مدت تور: 5روز
  تاریخ رفت :  شهریور 1398

تور آموزشی و تفریحی ویژه پزشکان با اعطای مدرک

بین المللی امنیت سلامت سازمان جهانی بهداشت بهداشت

 خدمات تور سویس :

بلیط رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی - 4شب اقامت در هتل با صبحانه ،گشت شهری ، ویزا ، تور لیدر ، بیمه مسافرتی

کارگاه آموزشی 1 روزه که همراه با آموزش تئوری ، عملی و بازدید از بهترین بیمارستان ژنو****
سازمان بهداشت جهانی به منظور بالا بردن سطح بهداشت عمومی و ارتقا سطح علمی و آموزشی پزشکان ، پرستاران و کلیه پرسنل بیمارستانی و بهداشت و درمان اقدام به برگزاری کارگاههای آموزشی (تئوری و عملی) 1 تا 3 روزه در اقصی نقاط دنیا مینماید که امکان بازدید از بهترین بیمارستانهای آن شهر نیز فراهم میباشد.
برگزاری این دوره ها در کشورهای مختلف تأثیر بسزایی در کاهش آسیبهای ناشی از عدم رعایت بهداشت و عدم رعایت استانداردهای موجود در بیمارستانها و پروسه درمان داشته است و این شرکت افتخار دارد اعلام نماید پس از رایزنیهای بعمل آمده امکان اعزام متقاضیان جهت حضور در کارگاههای آموزشی که در کشور سویس برگزار میشوند فراهم گردیده است .
ضمنا در پایان دوره برای حضور در کارگاههای آموزشی مدرک معتبر از سوی برگزارکننده به فر اعطا میگردد که از درجه اعتبار بالایی برخوردار میباشد.

 قابل توجه مسافران محترم :

 1- تسویه ریالی مبلغ قرداد و 70% هزینه ارزی موقع ثبت نام الزامی میباشد.
2-مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده درخواست دهنده میباشد .
3- نرخ کودک زیر 2 سال 100 یورو + هزینه پرواز میباشد.
4- مسافرانی که در 2 سال گذشته ویزا شنگن ( به جر یونان و ایتالیا) دریافت نموده اند ، نیاز به حضور برای انگشت نگاری در سفارت سوئیس ندارند.
5- در صورت عدم صدور ویزا توسط سفارت سوئیس هیچ مسئولیتی متوجه آژانس آندیا سیر نمیباشد و 10 % از مبلغ کل تور کسر و مابقی مسترد میشود.
6- ضمانت بانکی یا چک رمز دار به مبلغ 60 میلیون تومان به ازا هر فرد در وجه آژانس آندیا سیر جهت بازگشت از سفر و حسن انجام تعهدات دریافت میگردد. که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به تغییرات متعاقبا اعلام میشود
برنامه سفر شما ، حتی ایرلاین ممکن است بنا به شرایط تغییر کند ، که در صورت تغییر قبل از سفر مراتب به مسافرین اطلاع داده میشود

 

تور سوسیس 5 روز 98

خواندن 2053 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 14 مرداد 1398 13:36

تور آموزشی سوئیس