تور استرالیا

آژانس مسافرتی آندیاسیر به عنوان برگزار کننده تور استرالیا با اقامت در بهترین هتل های منتخب و بازدید از جاذبه های توریستی استرالیا طبق برنامه سفر است. در تور استرالیا می توانید از شهرهای ملبورن ، سیدنی ، گلدکوئست دیدن کنید و سفری به یاد ماندنی با تور استرالیا داشته باشید.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور استرالیا و همچنین تور استرالیا نوروز 97   با شماره تلفن :021-22053073  (10 خط ویژه)  تماس حاصل نمایید.

تاریخ سفر 27 اسفند تا 11 فروردین

2 شب ملبورن، 4 شب گلدکست، 5 شب سیدنی

خدمات توراسترالیا :خدمات ویزای استرالیا - بليت های داخلی رفت و برگشت هواپيما - ترانسفرهاي فرودگاهي خارج از کشور - اقامت در بهترين هتل هاي منتخب با صبحانه بوفه گرم - بازديدهاي از پيش تعيين شده طبق برنامه سفر-  وروديه محل هاي مورد بازديد گروهي -همراهي تورلیدر طراز اول فارسي زبان از ابتدا تا انتهاي سفر

راهنمای سفر به استرالیا

تور استرالیا پر از جاذبه های گوناکون و مکان های دیدنی است. استرالیا را چندین اقیانوس دربرگرفته و هیچ مرز خاکی با بقیه ی کشورهای دنیا ندارد.پایتخت کشور استرالیا، کانبرا است اما شهر مهم و توریستی آن سیدنی محسوب می شود. تور استرالیا یکی از معروف‌ترین مقصدهای گردشگری دنیا است.

در تور استرالیا می توانید از شهرهای ملبورن ، سیدنی ، گلدکوئست دیدن کنید. گشت و گذار در سیدنی بزرگترین شهر استرالیا را از دست ندهید. در سیدنی به پل بندرگاه سیدنی بروید و از خانه اپرای سیدنی دیدن کنید.

در تور استرالیا بازدید از برج ملبورن، میدان فدریشن، کلیسای سینت پال، ساختمان ویکتوریا و شهر ساحلی گلدکوئست را تجربه کنید.