راهنمای تکمیل فرم درخواست ويزای شينگن

پر کردن فرم های ویزای شینگن بسیار مهم است. اگر این مرحله را به درستی طی کنید شانس شما برای اخذ ویزای شینگن بالاتر خواهد رفت ،بر عکس این موضوع نیز صادق است . بدین معنی که اگر فرم های ویزای شینگن به درستی پر نشود و یا یک گزینه در فرمها به درستی جواب داده نشود با مشکل رو به رو خواهید شد و در خواست شما رد می شود . همان طور که در مقالات قبلی هم بیان شد، سفارت خانه های اروپایی ثبت درخواست ویزای شینگن را به شرکت های VFS سپرده اند و این شرکت ها نیز در مورد تکمیل فرم های ویزای شینگن مسئول نیستند و هر گونه مسئولیت این کار با متقاضی ویزا خواهد بود .
نکته مهم : اگر درخواست شما برای بار اول رد شد ، هرگز برای تکمیل دوباره فرمهای ویزا عجله نکنید . این کار باعث می شود احتمال تکرار اشتباه بالا برود . در این صورت شما باید به یک کارشناس پرکردن فرم ویزا شینگن مراجعه کنید .
به یاد داشته باشید در صورت رد شد تقاضای شما بیش از یک بار ، بسیار سخت است که بتوانید ویزای شینگن را اخذ کنید .

اخذ ویزای شینگن


نکاتی که باید در مرحله پر کردن فرم های ویزای شینگن رعایت کنید :

- پر کردن دو فرم برای ویزای شینگن الزامی است. فرم اول ، فرم استاندارد ویزای شینگن است که برای تمامی منطقه شینگن یکسان است . فرم بعدی فرم مختص هر کدام از سفارت خانه هایی است که می خواهید از آن کشور ویزا دریافت کنید.

- پیشنهاد می شود ، پر کردن فرم ها به صورت کامپیوتری باشد و از تکمیل دستی فرم های شینگن خودداری کنید.

- مواردی که در فرم تقاضای ویزا ثبت می کنید باید با مشخصات پاسپورت شما همخوانی داشته باشد. هراشتباهی می تواند در رد شدن تقاضای شما موثر باشد .

- مشخصات بلیط پرواز خود و مشخصات رزرو هتل خود را در حوزه شینگن با مشخصاتی که در فرم ها اعلام می کنید چک کنید تا با هم مطابقت داشته باشند. بیشتر درخواست ها به همین دلیل رد می شود .

- اگر به موردی برخورد کردید که در مورد آن شک دارید یا اطلاع کافی در مورد آن ندارید حتما با کارشناس تکمیل فرم ویزای شینگن مشورت کنید و به طور کل از اعلام هر نوع اطلاعات غیر واقعی در فرم درخواست ویزا( اگرچه این اطلاعات از نظر شما بی اهمیت باشد) اکیدا خودداری کنید.

 ویزای شینگن

 

خواندن 885 دفعه