تور کانادا

آژانس مسافرتی آندیاسیر مجری مستقیم تور کانادا و همچنین اخذ ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن است. برگزاری مستمر تورهای توریستی کانادا و اخذ ویزای مولتی این کشور نیز از مهمترین فعالیتهای این آژانس بوده است بطوریکه بسیاری از واجدین شرایط توانسته اند از طریق کارشناسان این شرکت صاحب ویزا در تایپهای مختلف شوند و مضافا اینکه در قالب تورهای مستمر بازدید از تورنتو، مونترال، کبک، اوتاوا، نیاگارا و ونکوور را تجربه کرده اند که خاطرات بیادماندنی را در ذهن بازدیدکنندگان حک کرده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور کانادا و همچنین تور کانادا نوروز 97 و کسب اطلاعات در زمینه ویزای کانادا  با شماره تلفن :021-22053073 (10 خط ویژه)  تماس حاصل نمایید.

تور کانادا - 12 روز - کنفرانس شرق

تور کانادا 12 روز

 آبشار نیاگارا ، تورنتو ، اتاوا ، کبک،  مونترال  12 روز و 11 شب

( تاریخ های سفر : 16 تیر - 20 مرداد - ۱۷ شهریور)

[tabs]
[tab_item title="برنامه سفر"]

برنامه سفر تور کانادا :

روز اول:
ملاقات با راهنمای محلی در فرودگاه تورنتو، پس از آن به هتل هیلتون نیاگارا جهت استراحت و اقامت عزیمت خواهید نمود.دیدار از منظره شبانه آبشار نیاگارا آن هم در هنگام استراحت در برج هتل زیبای هیلتون آغازگر سفر شما خواهد بود.

روز دوم:
پس از صرف صبحانه یک روز کامل را در کنار یکی از زیباترین عجایب جهان ( آبشار نیاگارا) خواهید گذراند. پیاده روی در کنار محوطه زیبای آبشارنیاگارا، بازدید از شهر تاریخی و زیبای نیاگارا آند لیک، بازدید از ساعت گل نیاگارا،و صرف ناهار در رستوران زیبا و گردان برج اسکای لون از جمله تفریحات آن روز خواهند بود. شب هنگام به شهر تورنتو باز خواهیم گشت و هتل هیلتون داون تاون تورنتو پذیرای شب هنگام شما خواهد

روز سوم:
پس از صرف صبحانه ، یکی از زیباترین ساخته های بشر - برج سی ان تاور- رابازدید خواهیم کرد. بعد ازظهر زمان آزاد خواهید داشت که میتوانید از فروشگاه صنایع دستی موجود در آن منطقه ومحوطه زیبای ساحلی هاربر فرانت بازدید نمائید. در نزدیکی هتل محل اقامتتان نیز این امکان وجود دارد تا از یکی از مراکز خرید زیبای تورنتو بنام E "aton Center"دیدن نمائید. عصرهنگام از یکی از جاذبه های تاریخی ودیدنی داون تاون تورنتو که به عنوان یک مرکز هنری مورد استفاده قرار گرفته، به نام Historic Distillery Districtبازدید خواهید داشت.صرف شام در یکی از رستورانهای ایرانی زیبای شهر پایان بخش برنامه امروز شما خواهد بود.

روز چهارم:
پس از صرف صبحانه در هتل گشت تمام روز شهری با حضور راهنمای فارسی زبان خواهید داشت. شما فرصت خواهید داشت تا از این مناطق دیدن نمائید:.Central Island- Royal Ontario Museum- Casa Loma Castle- Sky Dome - University of Toronto
پس از یک گشت روزانه از مناطق زیبای شهر تورنتو جهت استراحت به هتل باز خواهید گشت.

روز پنجم:
پس از صرف صبحانه، یک روز کامل را وقت آزاد خواهید داشت تا از دیدن مراکز خرید شهر تورنتو لذت ببرید. و پس ازآن یک بازدید عصرانه ازخیابان زیبا و تاریخیUnionville را تجربه خواهید نمود. شب را در هتل محل اقامتان به استراحت خواهید پرداخت.

روز ششم:
پس از صرف صبحانه، به سمت پایتخت کانادا ، شهر زیبای اتاوا حرکت خواهیم نمود . در مسیر راه تورنتو به اتاوا در محل ساخت شیرینی معروف پای سیب توقفی کوتاه جهت بازدید و استراحت خواهید داشت.  پس از آن ادامه مسیر رودخانه سنت لارنس را ادامه داده وبازدیدی کوتاه از منطقه هزار جزیره خواهیم داشت و در صورت مساعد بودن هوا امکان یک گشت یک ساعته با کشتی را در اطراف منطقه هزار جزیره خواهیم داشت و پس از آن به شهر اتاوا خواهیم رفت و شما شبی خاطره انگیز را در هتل زیبای وستین (Westin) اتاوا تجربه خواهید کرد.

روز هفتم:
پس از صرف صبحانه و ترک هتل فرصتی دست خواهد داد تا با دیدنیهای تاریخی پایتخت کانادا آشنا شوید شهری مملو از ساختمانها و مجسمه های زیبا، گالری های هنری متنوع، و ساختمان زیبای پارلمان. پس ازیک گشت چهار ساعته شهری در اتاوا و بازدید از موزه تاریخ طبیعی و صرف ناهار بعد از ظهر به سمت شهر کبک حرکت خواهیم نمود و شب را در هتل هیلتون کبک به استراحت خواهیم پرداخت.

روز هشتم:
پس از صرف صبحانه با حضور راهنمای تور محلی ، یک گشت سه ساعته در شهر زیبای کبک و منطقه کبک قدیم خواهیم داشت، پس از آن به بازدید از دیدنیهای آن منطقه خواهیم پرداخت و شما این فرصت را خواهید داشت تا از دیدن دیدنیهای شهر لذت ببرید. بازدید از آبشار در حومه شهر کبک از دیگربرنامه های این روز خواهد بود. کبک یکی از رومانتیک ترین شهرهای جهان میباشد. شهر کبک از نظر ظاهری کاملا دارای ساختار شهرهای اروپائی است که این امر سبب منحصر به فرد شدن این شهر در سراسر آمریکای شمالی میگردد. کبک از قدیمی ترین مناطق تحت سکونت در کشور کانادا میباشد . این شهر 402 سال تاسیس خود را امسال جشن گرفت. پس از گشت شهری زمان آزاد خواهید داشت تا یک بازدید کامل را در شهر زیبای کبک تجربه کنید و شب را در هتل محل اقامتتان به استراحت بپردازید.

 

روز نهم:
پس از صرف صبحانه ، و خداحافظی ازشهر کبک به سمت دومین شهر بزرگ کانادا یعنی مونترال خواهیم رفت. شهرهای مونترال و نیویورک به عنوان شهرهای مد در آمریکای شمالی معروف میباشند.مونترال شهری تاریخی، شیک و منحصر بفرد است .بازدید ازمنطقه زیبای مونترال قدیم شروع اقامت خاطره انگیز شما در شهر مونترال خواهد بود. پس از اقامت در هتل، وقت آزاد خواهید داشت تا با گردش در خیابانهای مونترال از دیدنیهای آن لذت ببرید. هتل زیبای (W) مونترال جهت استراحت شبانه شما مهیا خواهد بود.

روز دهم:
پس از صرف صبحانه جهت تور شهری همراه با راهنمای محلی و بازدید از کلیسای زیبای نوتردام و ساختمان المپیک مونترال خواهیم رفت. پس ازصرف ناهار وقت آزاد خواهید داشت تا به سلیقه خود از دیدنیهای شهر زیبای مونترال لذت ببرید و سری به مراکز خرید زیرزمینی این شهر که بزرگترین مرکز زیرزمینی دنیا است،بزنید. و شب را در هتل استراحت نمائید.

روز یازدهم:
پس از صرف صبحانه، و پس ازآشنائی که با شهر مونترال در طی روزهای گذشته پیدا نموده اید، امروز روزی است تا با استفاده از وقت آزادتان به گردش و تفرج در این شهر زیبا بپردازید و خود را مهیای سفر بازگشت نمائید.

روز دوازدهم:
پس از صرف صبحانه ، در خاتمه سفربه فرودگاه مونترال انتقال داده خواهید شد.[/tab_item]
[tab_item title="هزینه ها"]

قیمت های تور کانادا :

( بابت خدمات تور بوده و بهای بلیط جداگانه و با پرواز سیستمی میباشد و در صورت عدم نیاز مسافر به ویزا 500 دلار کسر میگردد)

4850دلار آمریکا برای هر نفر در اتاق دبل                           اضافه پرداخت اتاق سینگل 1300 دلار آمریکا
نفر سوم در اتاق تریپل 4400 دلار آمریکا                            بچه 12-6 سال با تخت 3700 دلار آمریکا
بچه 6-2 سال با تخت 2900 دلار آمریکا                             بچه زیر 2 سال بدون تخت 1000 دلار آمریکا[/tab_item]
[tab_item title="خدمات"]

ﺧﺪﻣﺎت ﺗﻮر کانادا : 

 شامل 12 روز اقامت در کانادا با صبحانه و  یک ناهار و 2 شب شام و کلیه ترانسفرهای و فرودگاهی و راهنما ی فارسی میباشد و ضمناٌ بدلیل تأخیر در صدور ویزا و یا تغییر تاریخ پرواز احتمال تغییر ات در شروع سفر وجود دارد که به اطلاع ثبت نام کنندگان میرسد.[/tab_item]
[tab_item title="مشاهده تصویر پکیج"]

 [/tab_item]
[/tabs]

خواندن 1422 دفعه

راهنمای سفر به کانادا

 تور کانادا بازدید از کشوری پهناور که از اقیانوس اطلس تا سواحل اقیانوس آرام امتداد یافته و دارای یک میراث غنی از سرخپوستان ساحل شمالی بریتیش کلمبیا تا کاوشگران فرانسوی استان کبک است. کانادا را همه به سرما و برف و یخ می‌شناسند اما دیدنی‌های این کشور فرای تصور است و از نظر زیبایی‌های طبیعی در راسته‌ی چشم‌نوازترین و الهام‌بخش‌ترین کشورهای جهان قرار دارد.از مناظر جزیره‌ای گرفته تا آبشارهای کوهستانی دیدنی و همچنین از کوه‌ها، یخچال‌های طبیعی، دریاچه‌ها و مزارع کشاورزی فرا‌تر رفته و جنگل‌های بکر را نیز در بر گرفته است که در جهان کم‌نظیر است.

در تور کانادا ،تورنتو پرجمعیت‌ترین شهر کانادا و یکی از اصلی‌ترین قطب‌های تجاری کاناداست که نسبتا گران محسوب می‌شود اما وجود جاذبه‌ها و فعالیت‌های تفریحی رایگان زیاد، برای مسافرانی که قصد سفر به این شهر را دارند، تا حدودی بار هزینه‌ها را کاهش داده است. کلان‌شهری فوق‌العاده به همراه مردمی خوشرو و تفریحات فراوان که بدون شک در تور کانادا از سفر به آن لذت خواهید برد.

همچنین ونکوور یکی از شهرهای منتخب افراد برای بازدید در تور کانادا به شمار می‌رود. شهری با تاریخ، موسیقی‌های فوق‌العاده، طبیعتی زیبا، غذای خوب ژاپنی و مهمتر از همه کیفیت بالای زندگی به بلوغ رسیده است. از دیدگاه بسیاری از گردشگران این شهر گران محسوب می شود ولی ارزش چنین هزینه‌هایی را خواهد داشت.

در تور کانادا از آبشار نیاگارا، خلیج فاندی، پل معلق کاپیلانو، پارک ملی بنف و برج ملی کانادا بازدید کنید.