تور هنگ کنگ

آژانس مسافرتی آندیاسیر مجری مستقیم تور هنگ کنگ و همچنین اخذ ویزای هنگ کنگ در کمترین زمان ممکن است. از عمده ترین فعالیت های این شرکت در سال های گذشته برگزاری مستمر تورهای توریستی هنگ کنگ  بوده است که بازدید از زیباترین مناطق آسیا تصویر بسیار مسرت بخشی را در ذهن بازدیدکنندگان به جا گذاشته است ، بطوریکه تعدادی از مسافرین برای چندمین بار سفر به هنگ کنگ را تجربه کرده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور هنگ کنگ و همچنین تور هنگ کنگ نوروز 97 و کسب اطلاعات در زمینه ویزای هنگ کنگ  با شماره تلفن :021-22053073  (10 خط ویژه)  تماس حاصل نمایید.

تور هنگ کنگ 6 شب

مقاصد تور هنگ کنگ

هنگ کنگ

هنگ کنگ

هنگ کنگ - Hong Kong

مدت زمان تور

7 روز
6 شب

خدمات تور 7 روزه هنگ کنگ

6 شب اقامت با صبحانه
اخذ ویزای هنگ کنگ
بلیط رفت و برگشت امارات و قطر (نرخ های دلاری بدون نرخ بلیط است. )
بیمه مسافرتی
گشت شهری با تور لیدر
ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر رایگان رفت و برگشت به فرودگاه امام خمینی
  • نرخ کودک زیر 2 سال، 30 درصد بزرگسال می باشد.
  • مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده آژانس درخواست کننده می باشد.
  • در صورت عدم صدور ویزا توسط کنسولگری، آژانس آندیاسیر هیچ گونه تعهدی را درباره صدور روادید نداشته و درخواست دهنده ملزم به پرداخت 30 درصد کل هزینه تور می باشد.
  • پرداخت 70 درصد از کل مبلغ تور هنگ کنگ در هنگام ثبت نام الزامی می باشد.
  • در صورتی که مسافر خارج از پکیج تور باشد، بابت هزینه ترانسفر به ازای هر نفر، مبلغ 100 دلار اضافه خواهد شد.
  • تاریخ رفت پکیج، 20 اردیبهشت 97 و تاریخ برگشت 27 اردیبهشت می باشد.
پکیج تور 7 روزه هنگ کنگ آندیا سیر
خواندن 2505 دفعه

راهنمای سفر به هنگ کنگ

 تور هنگ کنگ بازدید ازپیشرفته‌ترین شهرهای جهان است که در جنوب چین واقع شده است و شامل بیش از ۲۰۰ جزیره‌ی مختلف است. هنگ کنگ یکی از مهم‌ترین بازارهای مالی و تجاری آسیا و جهان بوده و یکی از محبوب‌ترین ها بین توریست‌ها، تور هنگ کنگ محسوب می‌شود. تنها ۲۵ درصد هنگ کنگ شهری و قابل سکونت است و مابقی آن شامل ۲۴ پارک، تپه و کوه‌های کوچک و بزرگ، جنگل‌های انبوه و سواحلی است که البته دسترسی آسانی دارند.عنوان گران‌ترین و لوکس‌ترین منطقه در جهان نیز به هنگ کنگ تعلق گرفته است. عنوانی که پس از ۱۱ سال از نیویورک گرفته شد. بیشترین خریداران رولزرویس در هنگ کنگ قرار دارند.

از محبوب‌ترین مراکز گردشگری در تور هنگ کنگ ، شهر زیبای استنلی در جنوب جزیره هنگ کنگ است. شهر استنلی سواحل آفتابی بسیار زیبایی دارد که این سواحل در کنار معماری منحصر به فرد شهری و مراکز خرید متنوع و زیاد، این شهر را به یکی از قطب‌های گردشگری آسیا تبدیل کرد‌ه‌اند.

قله ویکتوریا یکی از بهترین جاذبه های توریستی در تور هنگ کنگ است.بهترین زمان برای بازدید از قله ویکتوریا، هنگاه غروب و یا شب است، زمانی که شهر در دلفریب‌ترین و جذاب‌ترین حالت خود قرار دارد.

در تور هنگ کنگ از مراکز خرید شهر هنگ کنگ دیدن کنید.