تور اروپا

آژانس مسافرتی آندیاسیر به عنوان برگزار کننده تور اروپا به صورت ترکیبی و همچنین اخذ ویزای شینگن در موعد مقرر است. برگزاری مستمر تورهای اروپا از مهمترین فعالیتهای این آژانس بوده است.در تورهای ترکیبی اروپا با توجه به مقاصد تور امکان بازدید از فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، اکراین، سوئیس و ... را خواهید داشت که سفری به یادماندنی برای مسافران است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تور اروپا و کسب اطلاعات در زمینه ویزای شینگن  با شماره تلفن :021-22053073  (10 خط ویژه)  تماس حاصل نمایید.

تور آموزشی و تفریحی سوئیس -فرانسه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مدت تور: 3 شب ژنو-2 شب لیون
  تاریخ رفت :  آذر ماه 1398

کارگاه آموزشی تخصصی به زبان فارسی در سازمان بهداشت جهانی با مدرک معتبر

 خدمات تور سویس :

 

بلیط رفت و برگشت ، ویزا ، معرفی نامه ، اقامت با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی و بین دو کشور با قطار ، تور لیدر ، یک گشت با ناهار ، بیمه


 

کارگاه آموزشی تخصصی به زبان فارسی در سازمان بهداشت جهانی با مدرک معتبر****

سازمان بهداشت جهانی مستقر در ژنو مسئولیت حفظ و حراست از بهداشت و سلامت انسانها را بر عهده دارد و از آنجا که اشاعه بیماریهای عفونی خطر عمده ای برای سلامت جوامع در سطح ملی و بین المللی محسوب میگردد لذا دستور العملهای متعددی برای ارتقاء سطح علمی و اطلاعاتی جوامع پزشکی تهیه و در اختیار کشورهای عضو قرار داده است و جهت اجرای طرحهای پیشگیری و مبارزه با این بیماریها اقدام به برگزاری دوره های آموزشی (تئوری و عملی) از یک تا چند روزه در اقصی نقاط دنیا مینماید . در راستای اجرای سیاستهای سازمان بهداشت جهانی شرکت سویس فارما با  هماهنگی گروه مشاورین بین المللی امنیت سلامت مستقر در ژنو سویس دوره هایی برای پزشکان ، دندانپزشکان ، پرستاران و کلیه پرسنل بیمارستانی و بهداشت و درمان در شهر ژنو برگزار مینماید و بعضاٌ امکان بازدید از بهترین بیمارستانهای نیز فراهم میباشد. برگزاری این دوره ها در کشورهای مختلف تأثیر بسزایی در کاهش آسیبهای ناشی از عدم رعایت بهداشت و عدم رعایت استانداردهای موجود در بیمارستانها و کاهش پروسه درمان داشته است و یکی از  سرفصلهای مهم دوره ها مرتبط با کارگاههای آموزشی پیشگیری و کنترل عفونتهای بیمارستانی است که هر ساله باعث تلفات بسیاری در سطح جهان میشود. به همین منظور شرکت آندیا سیر بعنوان مجری اقدام به اطلاع رسانی و جذب متقاضیان برای شرکت در این دوره ها مینماید که دوره های قبلی با موفقیت برگزار  شده و سومین دوره این کلاسها در آذر ماه 98 برابر با نوامبر 2019 و با  حضور مدرسین مجرب برگزار میشود و در پایان دوره برای حضور در کارگاههای آموزشی مدرک معتبر از سوی برگزارکننده به فرد اعطا میگردد و  از درجه اعتبار بالایی برخوردار میباشد ، لذا از متقاضیان واجدین شرایط تقاضا میگردد در اسرع وقت با دفتر این شرکت تماس حاصل فرمایند.

 

تور تفریحی سوئیس فرانسه

بازدید 357 دفعه

راهنمای سفر به سوئیس


سوئیس کشوری است در اروپای غربی که از شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است.
این کشور 7٫5 میلیون نفر جمعیت و مساحتی بالغ بر 41٬290 کیلومتر مربع دارد.سوئیس کشوری است به صورت جمهوری فدرال تککانتون و از 26 ایالت تشکیل شده‌است که «کانتون» خوانده می‌شوند.
پایتخت سوئیس شهر برن است و قطب‌های اقتصادی این کشور دو شهر جهانی ژنو و زوریخ هستند. سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و درآمد سرانه در این کشور با 39٬000 دلار برای هر نفراز بالاترین‌ها در جهان است.
سوئیس کشوری چندزبانه است و در آن چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش به رسمیت شناخته می‌شوند.
سوئیس دارای سابقهٔ طولانی بی‌طرفی در مناسبات جهانی است، به‌طوری‌که این کشور از سال 1815 تاکنون وارد هیچ جنگی نشده‌است. این کشور مقر بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی چون صلیب سرخ و سازمان تجارت جهانی است. یکی از دو دفتر اروپایی سازمان ملل نیز در این کشور و در شهر ژنو قرار دارد.
تأسیس کشور سوئیس در تاریخ 1 اوت 1291 ذکر می‌شود و این روز در سوئیس تعطیل ملی است

 

View My Stats